BOZKURT’TA“1. YENİLENEBİLİR ENERJİ ŞENLİĞİ” BAŞLADI

Bozkurt Belediyesi’nin “Güneş Bozkurt’tan doğar” sloganıyla 24-26 Ağustos 2018 tarihleri arasında düzenlediği “1. Yenilenebilir Enerji Şenliği” başladı.

BOZKURT’TA“1. YENİLENEBİLİR ENERJİ ŞENLİĞİ” BAŞLADI

Bozkurt Belediyesi,  “Güneş Bozkurt’tan doğar”  sloganıyla 24-26 Ağustos 2018 tarihleri arasında, yenilenebilir enerji firmalarının ve temsilcilerinin katılımıyla düzenlediği “1. Yenilenebilir Enerji Şenliği” başladı. Denizli Bozkurt Belediyesi tarafından düzenlenen şenlikte, yenilenebilir enerji firmaları ve temsilcileri standları ile yer alırken etkinliğin son gününde güneş enerjisi konulu panel gerçekleştirilecek. GÜNDER’in konuşmacı olarak yer aldığı “Yenilenebilir Enerji-Güneş Enerjisi” başlıklı panel kapsamında, güneş panellerinin alternatif uygulama alanları, yatırım finansmanı ve enerji kooperatifleri konuları görüşülecek.

Bozkurt Belediyesi’nin Yenilebilir Enerji Şenliği 24 ağustos 2018 Cuma günü saat 15’de sünnet şöleni ve mevlidi şerifle başladı. Cuma günü sanatçılar Tayfun Tunç ve Deniz Toprak, Bozkurtlularla konserde buluştu. 25 Ağustos 2018 cumartesi günü ise Doğukan Alsay Show ve Beyza Durmaz sahne alacak.

26 Ağutsos 2018 Pazar günü ise “Güneş Bozkurt’tan doğar” sloganıyla
Yenilebilir Enerji Şenliği Paneli yapılacak. Panele Bozkurt Kaymakamı Barbaros Akbulak, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, GÜNDER Başkanı Faruk Telemcioğlu, PAÜ Öğretim Üyesi ve Makine Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Başkanı Prof. Dr. Harun Kemal Öztürk, CW Enerji’den Cemil Erkan Nazlı, CW Genel Müdürü Volkan Yılmaz, ODTÜ MD Enerji Komisyonu Başkanı Dr. Huzur Keskin, CW Enerji’den Emrah Karayel, EKZ Enerji’den Serdar Ekiz konuşmacı olarak katılıyor. Bozkurt 1. Yenilebilir Enerji Şenliği 26 Ağustos 2018 pazar günü Derya Uluğ ve Doğukan Alsay Show’un finaliyle sona erecek.

Muhammet Karaçay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211