BU FESTİVALDE HER ŞEY İNDİRİMLİ

Nişantaşı Organizasyon öncülüğünde ve Denizli Barosu ev sahipliğinde düzenlenen, 17 firmanın standının ve birbirinden özel indirimlerin yer aldığı İndirimli Alışveriş Festivali, kapılarını açtı. 20 Ekim 2018 saat 22:00’a kadar açık olacak festival Denizlilileri bekliyor.

BU FESTİVALDE HER ŞEY İNDİRİMLİ

Denizli’de hizmet veren Nişantaşı Organizasyon öncülüğünde oluşturulan İndirimli Alışveriş Festivali’nin bu yıl ikincisi düzenlendi. Denizli Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen festival kapsamında Denizli Barosu Hizmet Binası’nda 17 firma stant açtı. Birbirinden özel ürünlerini festivale taşıyan firmalar festivale özel uyguladıkları indirimlerle dikkat çekti. 20 Ekim 2018 saat 22:00’a kadar ziyaretçilerini ağırlayacak olan festivalin açılışını; Denizli Baro Müdürü Özlem Çelikkol gerçekleştirdi.

“PİYASAYA CAN VERMEK İSTEDİK”

İndirimli Alışveriş Festivali’ni düzenlemekteki amaçlarının esnaf dostlarının ürün satışlarında canlılık oluşturmak olduğunu ifade eden Nişantaşı Organizasyon Sahibi Nezahat Ekiz; “Biz de bir esnafız. Ayakkabı ve çanta işi ile uğraşıyoruz. Birkaç festivale katıldık ve oralardan esinlenerek hem esnaf arkadaşlarımızla bir araya gelmek hem de piyasaya can vermek adına festivalimizi oluşturduk.

Katılım oldukça güzel görünüyor. Esnaflarımız çok memnun. Festivalde giyimden ayakkabıya, takıdan mobilyaya her şey mevcut. Sabah 10:00’da kapılarımızı açıyoruz. Akşam 22:00’a kadar ziyaretçilerimizi ağırlayacağız. Denizli halkını festivale bekliyoruz” dedi.

“YÜZDE 50’LERE VARAN İNDİRİMLER VAR”

Her firmanın indirim oranını kendisinin belirlediğini vurgulayan Organizatör Burcu Kaymaz ise şunları aktardı: “Firmalarımız açtıkları stantlarda ürünlerini sergiliyorlar. Kendi inisiyatifleriyle yüzde 50’lere varan indirimler yapıyorlar. Sezon sonu ürünlerde daha fazla indirim uyguluyorlar. Denizlililerde bu indirimleri kaçırmamalı. Alışveriş şart değil. Bir kere de olsa gelip görmeleri lazım. Buraya geldiklerinde alacak pek çok şey bulacaklardır.”

FESTİVALE GELENLERE KEDİ VE KÖPEK MAMASI HEDİYE EDİYOR

Festivalde açtığı stantta farklı bir konsepte imza atan Berencee Butik Sahibi Şebnem Müçek festivale gelenlere kedi ve köpek maması hediye etti. Sokak hayvanlarını unutmamak gerektiğini vurgulayan Müçek; “Ben inanılmaz hayvansever biriyim.  Sokaktaki dostlarımıza her zaman yardım etmekten yanayım. Festivalde hem akılda kalıcı hem de faydalı bir şeyler dağıtmak istedim. Sokak hayvanları için ufak tefek paketler hazırladık ve festivale gelenlere bu paketleri hediye ediyoruz. Hem dikkat çeksin hem de örnek olsun istiyorum” ifadelerini kullandı.

PINAR ÇANKAYA-DOĞAN AKŞİT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER