BU KAMPANYA KAÇMAZ!

Halil Pekdemir Alışveriş Merkezleri tarafından oluşturulan ‘Çılgın Fiyatlar Evinizde’ kampanyası kapsamında; Haziran ayında zam şampiyonu olan ve 24 Haziran seçimlerine damga vuran patatesin kilosunu 1 buçuk Lira’dan satışa sundu.

BU KAMPANYA KAÇMAZ!

Türkiye İstatistik Kurumu’nun açıkladığı enflasyon rakamlarına göre Haziran ayının zam şampiyonu kuru soğan olmuştu. Kuru soğanı yüzde 63,34 ile patates izlemişti. Halil Pekdemir Alışveriş Merkezleri 24 Haziran seçimlerine de damga vuran patates ve soğanda tüketicinin yüzünü güldürecek bir kampanya oluşturdu. ‘Çılgın Fiyatlar Evinizde’ kampanyası kapsamında 13-15 Temmuz tarihleri arasında patates kilosu 1 buçuk Lira’dan tüketicinin poşetini doldurdu.

 “PATATESİN KİLOSU 1 LİRA 50 KURUŞ
Kampanya hakkında bilgi veren Halil Pekdemir Alışveriş Merkezleri Bereketli AVM Mağaza Müdürü Sultan Aydoğmuş; “Kampanyamızda her hafta belirli ürünlerde indirimlerimiz oluyor. Bu hafta patates de bir indirimimiz oldu. Patatesi kilosu 1 buçuk Lira’dan satışa sunduk. Müşterilerimiz son dönemde piyasanın genel fiyatlarından oldukça rahatsızdı. Bu ürünler her müşterinin evine girsin diye böyle bir fiyat uygulamasına gidildi. Kampanyadan hem müşterilerimiz hem de biz memnunuz” dedi.

 “SOĞAN KİLOSU 3 LİRA 75 KURUŞTAN POŞETLERİ DOLDURUYOR”
Soğan fiyatlarında da indirim olduğunu söyleyen Aydoğmuş; “Soğanın kilo fiyatı şu anda 3 Lira 75 Kuruş. Onda da yine bir indirim söz konusu. Geçtiğimiz haftalarda 7 Lira’yı görmüştü. Şu anda indirimli olarak müşterilerimize sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

 “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZDİR”
‘Çılgın Fiyatlar Evinizde’ kampanyasının her hafta devam ettiğini vurgulayan Halil Pekdemir Alışveriş Merkezleri Denizli 1. Bölge Bölge Müdürü Güney Bulut, şunları aktardı; “Öncelikle ürünü yerinde yani direk üreticiden alarak müşterilerimize sunma imkanımız olduğu için daha uygun fiyatlara alma şansımız oluyor. Ayrıca kârımızdan da biraz fedakarlık yaparak müşterilerimizin en temel ihtiyaçlarından biri olan bu ürünümüzü daha uygun bir fiyattan müşterilerimize sunmuş durumdayız. Kampanyamız her hafta devam ediyor. Bundan sonraki haftalarda da müşterilerimize yine farklı farklı ürünlerde daha uygun fiyatları sunmaya devam edeceğiz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.”

SERDAR KİRİŞ- DOĞAN AKŞİT 

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2018, 13:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER