“Bu ligde kalıcı olmak için mücadele edeceğiz”

Yukatel Denizlispor’da Başkan Ali Çetin, “ Süper Lig’de kalıcı olmak için mücadele edeceğiz” dedi.

“Bu ligde kalıcı olmak için mücadele edeceğiz”

Süper Lig’de sıkıntılı günler geçiren Yukatel Denizlispor’da Başkan Ali Çetin ve yönetimi Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muhammet Karaçay ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Burada açıklamalarda bulunan Başkan Çetin, Süper Lig’de kalıcı olmak istediklerini dile getirdi. Teknik direktör arayışlarının sürdüğünü ifade eden Çetin, görüştükleri birkaç isim olduğunu söyledi. Çetin ayrıca futbolcularında farklı bir Denizlispor gösterme konusunda istekli olduğunu açıkladı.

MAĞLUBİYET İÇİN ÖZÜR DİLEDİ

Sahalarında Hes Kablo Kayserispor'a yenildikleri için bütün şehirden özür dilediklerini ifade eden Çetin, "İyi top oynayamadık. Ligin en son sırasındaki takıma karşı yenildik. Eski heyecanımızı da bu maçtan itibaren geri kazanacağız. O birlik ve beraberliği, taraftarımız ve şehir olarak toparlanıp yaşamamız, yaşatmamız lazım. Onun için herkesin yanımızda olmasını bekliyoruz. Biz bu ligde kalıcı olmak için mücadele edeceğiz. Oyuncularımız varını yoğunu ortaya koyacaktır." diye konuştu.

“BARROW HATASININ FARKINDA”

Kamptan ayrılan Gambiyalı futbolcu Modou Barrow'la görüşüldüğünü kaydeden Çetin, şunları ifade etti: "Barrow yaptığı hatanın farkında. Zaman zaman bunlar yaşanıyor. Bizim Barrow'a sadece 14 günlük bir borcumuz var. Devre arasından itibaren 7 maçtan beri çok sıkıntı yaşadık. Puan alamadık doğru dürüst. Onun için de maddi olarak eksiye düştük. O sıkıntı nedeniyle de Barrow'un 14 günlük bir ödeme gecikmesi oldu. Barrow bizim kardeşimiz, çocuğumuz, başarılı bir arkadaşımız. Maalesef Türkiye'de ödemelerde ufak tefek sıkıntılar olabiliyor."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER