'BU SEÇİMDE KAYBEDEN YOK, KAZANAN CUMHURİYET HALK PARTİSİ OLDU'

'BU SEÇİMDE KAYBEDEN YOK, KAZANAN CUMHURİYET HALK PARTİSİ OLDU'

Cumhuriyet Halk Partisi’nde yapılan kongre ile İl Başkanı seçilen Ali Rıza Ertemur, “Bu seçimde kaybeden yok, kazanan Cumhuriyet Halk Partisi, kazanan sevgi oldu” dedi.

CHP Denizli İl Başkanlığı seçimlerinde 578 delegenin 303 oyunu alan CHP Denizli 23. Dönem Milletvekili Ali Rıza Ertemur il başkanlığına seçildi. CHP’nin yeni İl Başkanı Ali Rıza Ertemur, kongre sürecini değerlendirdi. Başkan Ertemur, “EGS Kongre Merkezi’nde yapılan kongremiz bir şenlik havasında geçti. Bu ortamın oluşmasına katkı koyan başta benden önceki il başkanımız Haşim Teoman Sancar ile yönetimine, bayrak yarışında ‘ben de varım’ diyen aday arkadaşlarım ve yönetimlerine, tarihi bir katılım gösteren delegelerimize ve tüm partililerimize, Denizli halkına teşekkür ediyorum” dedi.

“KAZANAN CUMHURİYET HALK PARTİSİ OLDU”
Kongrenin sadece bir bayrak yarışı olduğunu vurgulayan Ertemur,  “Seçim sonuçları belli olmaya başladığı anda, göreve talip olan üç aday olarak el ele sahnedeydik. Bu görüntü açıkça gösterdi ki, CHP’de kazanan sevgi oldu, kazanan kardeşlik oldu, kazanan Cumhuriyet Halk Partisi oldu” diye konuştu.

“2019’DA DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’Nİ KAZANACAĞIZ”
2018’e girerken, ortaya çıkan fotoğrafın Denizli için ve Türkiye için umut olduğunu vurgulayan Başkan Ertemur  “Gerçekleştirilen kongre; Denizli’de özlenen günlerin yakın olduğunu gösterdi. Sevgi ile dostluk ile 2019’da Denizli Büyükşehir Belediyesi’ni kazanacağız. Bunun için örgüt olarak hepimiz elimizden geleni yapacağız. Ekibimizin en büyük destekçisi aday olan diğer arkadaşlarımız olacaktır, bundan hiç şüphem yok. Bu vesile ile Denizli halkının ve tüm yurttaşlarımın yeni yılını kutluyorum.  Yeni yılın halkımıza huzur, mutluluk, barış ve özgürlük getirmesini diliyorum” şeklinde ifade etti. 

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211