Bu yılbaşı Denizli’nin kalbi; DRT Denizli ile Kargılı’da atacak

Bu Yılbaşı Denizli’nin kalbi yine DRT Denizli ile atacak. DRT Denizli’nin geleneksel “Yılbaşı Özel” canlı yayın programı bu kez Türkiye Mobilya Sektörü’nün önde gelen “üretim, mağazacılık ve online alışveriş kuruluşlarından” Kargılı Mobilya Denizli Şubesi’nden gerçekleştirecek.

Bu yılbaşı Denizli’nin kalbi;  DRT Denizli ile Kargılı’da atacak

31 Aralık Salı günü saat 10:00’da Kargılı Mobilya’da başlayacak DRT Denizli Yılbaşı Programı, canlı yayınlarla akşam saat 20.00’ye kadar devam edecek. DRT Denizli’nin; Kudret Çelebi ile Ajanda, İbrahim Alayont ile 90+, Cansu Karacık Yazıcı ile Güne Bakış ve Tolga Alp Düzgören ile Haberin Merkezi programları bu yılbaşında yine birbirinden özel ve önemli konukları ağırlayacak. Denizli’nin “iş, siyaset, spor dünyasından” önemli isimleri ile Denizli Protokolü ve STK’ların önde gelen temsilcileri DRT Denizli Yılbaşı Özel’de 2019 yılını değerlendirecek. 2020’den beklentilerini anlatacak. Ve Denizli bu yılbaşı yine; DRT Denizli ile “Hoşça kal 2019, hoş geldin 2020” diyecek.

2019 yılını tamamlayıp 2020 yılına adım atacağımız yılbaşı akşamında; DRT Denizli Yılbaşı Özel Canlı Yayın Programına bu kez Türkiye’nin “üretim, mağazacılık ve online alışveriş kuruluşu” Kargılı Mobilya ev sahipliği yapacak.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER