Büke Yapı Market’e görkemli açılış

‘Mutluluğun Adresi’ sloganıyla 2004 yılında yola çıkan Büke Yapı Market’in temelden çatıya, yapı ve inşaat sektöründeki tüm ürünleri bünyesinde barındıran NG Kütahya Seramik mağazası, görkemli bir törenle hizmete girdi.

Büke Yapı Market’e görkemli açılış

2004 yılından Denizli’de ‘müşteri memnuniyeti’ ve ‘kaliteli işler’ ilkesini prensip edinerek yola çıkan Büke Yapı Market’in, Merkezefendi İlçesi Ankara Bulvarı’nda yer alan yeni mağazası, düzenlenen törenle hizmete girdi. Törene; Denizli Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ali Değirmenci, Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin, siyasi parti, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, Büke Yapı Market kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Şahan, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. NG Kütahya Seramik’in 231’inci mağazası niteliğinde olan Büke Yapı Market Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Şahan, böylesine önemli bir mağazayı Denizli’ye kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

ÖRNEK BİR MAĞAZA

15 yıl önce başladıkları bu yolculukta her zaman bir adım daha ileriye gitmeyi amaçladıklarını ifade eden Şahan, sözlerine şöyle devam etti: “Şimdi bizi ve sektörü olduğumuz noktadan bir ileriye taşıyacağına inandığımız mağazamızın açılışını yapıyoruz. Tüm hemşehrilerimizin beğenisini kazanacak örnek bir mağaza oluşturmayı başardığımızı düşünüyorum. Sektördeki güvenilirliği ve hizmet kalitesi ile ön plana çıkan firmamız bundan sonra da çıtasını yükseltmeye ve Denizli'ye hizmet etmeye devam edecek” diye konuştu.

“KALİTELİ ÜRÜNLERİ GÜVENLİ YAPILARA ULAŞTIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Şehirden kazandığı ile tekrar Denizli’ye yatırım olarak hizmet ettiklerini belirten Şahan, “Büke Yapı Market, bundan sonra da kaliteli ürünleri güvenli yapılara ulaştırmayı sürdürecek. Ben bugün bir kez daha bu şehirden kazandığımızı bu şehirde yatırıma dönüştürmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan protokolümüze, iş insanlarına, misafirlerimize ve tabi ki Denizlili hemşehrilerime çok teşekkür eder, mağazamızın açılışının hayırlara vesile olmasını temenni ederim” diye konuştu.

GÜRAL’DAN BÜKE YAPI MARKET’E ÖVGÜ

231’inci mağazalarını açmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, “Bu mağaza ile ülke ekonomimize ve Denizlimize değerler katacağı için Mustafa Kemal Bey’e ve tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Denizlimiz, ekonomisi ile Ege’nin parlayan yıldızı. Parlayan yıldız olan bu kentin hizmetinde olacak mağazamızın katacağı katma değerlerin hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

“YAPTIĞINIZ İŞLER BEREKETLİ OLSUN”

Açılışın inşaat sektöründe önümüzdeki günlerde güzel haberler getireceğine inandığını kaydeden Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Bu açılış, inşaat sektöründe daha hareketli günlerin yaşanacağına dair bir işaret fişeğidir, ispatıdır. Altına imza atmaktan en keyif aldığım belgeler; işyeri açılış ruhsatı oluyor. Çünkü yeni bir istihdam, geleceğe umutlar, sağlam ve güçlü adımlardır. Denizlimizde böylesine güzel bir şubenin açılıyor olması çok önemli. Ayağınıza taş değmesin, yaptığınız işler bereketli olsun” diye konuştu.

“ŞEHRİMİZE VE İLÇEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Şahan ailesine Merkezefendi ve Denizli’ye sağladığı katma değerler için teşekkür eden Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Bir kadın Belediye Başkanı olarak Mustafa Kemal Şahan Bey’in başarısının arkasında bir kadın, eşi var. Saime Hanım’ı yürekten tebrik ediyorum. Büke Yapı’ya ve Şahan ailesine katkısı inkar edilemez. Bu güzel mağaza şehrimize ve ilçemize hayırlı, uğurlu olsun. Bu mağazanın yapımında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

“İŞ DÜNYAMIZA HAYIRLI UĞURLU OLMASINI DİLİYORUM”

Güzel bir mağazanın açılış töreninde bulunmanın mutluluğu ve kıvancını yaşadıklarını söyleyen Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu, “Bu açılış Denizlimize, Merkezefendimize, iş dünyamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu. Protokol konuşmalarının ardından mağazanın açılışı gerçekleştirildi. Büke Yapı Market kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Şahan, açılışın ardından protokol üyeleri ve davetlilere eşlik ederek Büke Yapı Marketi gezdirdi.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2019, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER