BULDAN CHP'DEN ADALET YÜRÜYÜŞÜNE DESTEK

BULDAN CHP'DEN ADALET YÜRÜYÜŞÜNE DESTEK

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “adalet” yürüyüşüne Buldan CHP İlçe örgütü saygı duruşuyla destek verdi. Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay ve partililer belediye önünde bulunan Atatürk anıtı önünde saygı duruşu ve İstiklal marşının ardından adalet sloganları attı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından başlatılan adalet yürüyüşüne Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay ve Buldan’daki CHP’lilerden destek geldi. Belediye önünde bulunan Atatürk anıtı önünde toplanan Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay ve partililer saygı duruşu ve İstiklal marşını okumalarının ardından adalet sloganları attı.

ADALET İÇİN DURUP, DÜŞÜNMEYE DEVAM EDECEĞİZ...

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay, "Adaleti Durarak Düşünme" eylemimiz ülkemizde, adalet tam olarak tesis edilene, yargı sadece zenginin, güçlünün değil de, haklının ve garibanın da yanında olana kadar mücadelemiz sürecek! . Çünkü biz; "Ordusuz devlet olmaz. Parasız ordu olmaz. Serveti halk üretir. Adalet sayesinde halk devlete sadık olur. Adalet dünyada düzenin temelidir. Dünya bir bahçedir, duvarları devlettir. Devleti kutsal kanun kurar. Devlet olmadan kanun da olmaz." diyen Merkez Efendinin torunlarıyız” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221