Buldan’da kurallara uyan kahvehanelere teşekkür

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Zabıta Müdürlüğü ekiplerince yapılan denetimlerde müşterilerine sağlıklı ve hijyenik ortamda hizmet verdiği tespit edilen kıraathane ve kahvehanelere teşekkür belgesi ile ödüllendirdi.

Buldan Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından, ilçe merkezinde faaliyet gösteren kıraathane ve kahvehanelere yönelik yapılan denetimlerde genel hijyen kurallarına riayet eden işletmeler, teşekkür belgesi ile ödüllendirildi.

Kıraathane ve kahvehaneleri ziyaret ederek teşekkür belgelerini veren Belediye Başkanı Mustafa Şevik, “Zabıta Müdürlüğü ekiplerimizce gerçekleştirilen rutin denetimler sırasında iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatı, kapalı alanda sigara içilip içilmediği, genel temizlik ile çay bardağı ve fincan gibi malzemelerin temizliği kontrol edildi. Denetimler sırasında müşterilerine sağlıklı ve hijyenik ortamda hizmet verdiği tespit edilen üç kahvehane işletmecimize teşekkür belgesi ile ödüllendirmek istedik.

Halkın sağlını her zaman düşünen bir anlayışla denetimlerimiz aralıksız devam edecek. Bu denetimlerde hijyen sorunu bulunmayan ve kurallara titizlikle uyan esnafımızı da ödüllendirmeye devam edeceğiz. Başlattığımız bu uygulama güzel bir örnek teşkil edeceğine inanıyorum” dedi. Teşekkür belgelerini Başkan Şevik’ten alan kahvehane işletmecileri ise uygulamanın diğer işletmelere de örnek olacağını ifade ederek, belgeyi kahvehanenin en güzel köşesine asacaklarını söylediler.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2021, 16:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER