Buldan’da Off-Road heyecanı yaşanacak

Buldan Belediyesi ve Pamukkale Off-Road Kulübü’nün katkılarıyla ilk kez düzenlenecek olan Buldan 29 Ekim Cumhuriyet Off-Road Oyunları, Doğan Mahallesi’nde yapılacak. Belediye Başkanı Mustafa Şevik,  31 Ekim 2021 Pazar Günü saat 12.00’de start alacak olan 1. Buldan 29 Ekim Cumhuriyet Off-Road Oyunları’na, tüm hemşehrilerini davet etti.

Buldan’da Off-Road heyecanı yaşanacak

Buldan Belediyesi ve Pamukkale Off-Road Kulübü’nün katkılarıyla hazırlanan 1. Buldan 29 Ekim Cumhuriyet Off-Road Oyunları, 31 Ekim 2021 Pazar Günü gerçekleştirilecek.

Doğan Mahallesi’nde (Deve Güreşi Alanı Yanı) düzenlenen parkurda yaşanacak olan Off-Road heyecanına tüm hemşehrilerine davet eden Belediye Başkanı Mustafa Şevik, “Belediyemizin ve Pamukkale Off-Road Kulübü’nün katkılarıyla hazırlanan Off-Road oyunları Pazar günü Doğan Mahallesi’nde yapılacak.  Birincisi düzenlenecek olan Buldan 29 Ekim Cumhuriyet Off-Road oyunlarıyla, vatandaşlar Off-Road sporu ile tanışırken heyecan dolu ve güzel bir hafta sonu geçirecekler. Pazar günü saat 12.00’de adrenalini ve heyecanı seven tüm hemşehrilerimizi bekleriz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER