Burcu Kaymaz hobisiyle iş hayatına atıldı

Asıl mesleği muhasebecilik olan Burcu Kaymaz, en büyük hobisini mesleğe dönüştürdü. Giyinmeyi çok sevdiğini belirten Kaymaz, “Arkadaşlarım kıyafet seçiminde mutlaka benim fikirlerimi alır.” dedi.

Burcu Kaymaz hobisiyle iş hayatına atıldı

Yıllarca AYDEM’de muhasebecilik yaptıktan sonra en büyük hobisiyle iş hayatına atılan 32 yaşındaki Burcu Kaymaz, bundan sonra Denizlili kadınları giydireceğini söyledi. 

Pamukkale İlçesi’ne bağlı Çamlık Caddesi’ndeki “Burcu Kaymaz Butik’in açılışına CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Gamze Sevgi ve çok sayıda davetli katıldı.

Giyinmeyi çok sevdiğini belirten Kaymaz, bundan sonra kadınları giydireceğini belirterek; “Uzun zamandır aklımda olan bir projeydi. 2020 yılında hayata geçirmek nasip oldu. Giyinmeyi çok seviyorum. Arkadaşlarımda mutlaka bir yerlere gideceklerinde hemen benden fikir alırlar. Zevkime güvenirler. Birazda bu cesaretle bu mağazayı açtım. Artık Denizlili kadınları ben giydireceğim. Mağazamız Çamlık’ta olabilir ama fiyatlarımız hiç yüksek değil. Fiyat aralığımız 40 TL’den 350 TL’ye kadar. Giyinmeyi seven, rahatlık, şıklık ve ekonomisini düşünenler kadınları bekliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER