'BÜYÜK BULUŞMAYA HAZIRIZ'

'BÜYÜK BULUŞMAYA HAZIRIZ'

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, 7 Nisan Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı il kongresine Pamukkale İlçe Teşkilatı olarak hazır olduklarını söyledi. Gökbel, “Miting havasında geçecek olan kongremizin, Sayın Cumhurbaşkanımıza ve teşkilatımıza yakışır bir buluşma olması için tüm hazırlıklarımız tamam” dedi.

AK Parti Pamukkale İlçe Teşkilatı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyaretine hazırlanıyor. Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, mahalle başkanlarıyla bir araya geldi. Toplantıya AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin ve Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin de katıldı. Toplantıda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Denizli ziyareti ile ilgili hazırlıklar gözden geçirildi, görev paylaşımı yapıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı 7 Nisan’daki AK Parti İl Kongresi’nin Pamukkale İlçesi sınırlarında bulunan Dokuzkavaklar’daki Hasan Gönüllü Spor Salonu’nda yapılacağını belirten İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Denizlimizin gözde ilçesi Pamukkale, 7 Nisan’da yıllarca konuşulacak bir buluşmaya sahne olacak. Pamukkale olarak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlayacak olmanın heyecanı ve gururunu yaşıyoruz. İl Kongremizi, bir miting ve düğün havasında gerçekleştirmek istiyoruz. Liderimizle Denizlimizi buluşturduğumuz bu mitingin olabildiğince coşkulu geçmesi için üzerimize düşeni yapacağız. Pamukkale İlçe Teşkilatı olarak sorumluluğumuzu da hakkıyla yerine getirmeye çalışacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın ziyareti, hem Denizli’mize, hem de parti teşkilatları olarak bizlere güç verecektir. Sayın Cumhurbaşkanımızın Denizli ziyareti teşkilatlar olarak bizlerin de heyecanını tazeleyecektir” dedi.

MİLLETVEKİLİ ŞAHİN TİN VE BAŞKAN GÜRLESİN’E TEŞEKKÜR
AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin ve Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e de katkılarından dolayı teşekkür eden Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Biz genç bir ilçe başkanı ve taze bir teşkilat olarak, Cumhurbaşkanımızın ziyareti ile ilgili kusursuz bir organizasyon yapmanın heyecanını yaşıyoruz. Siyaset tecrübeleriyle yıllardır Denizli’mize hizmet veren Sayın Vekilimiz Şahin Tin ve Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Gürlesin, bu konuda yol göstericilerimiz olarak toplantımıza katıldılar. Bizlere ağabeylik yaptılar, yanımızda oldular. Cumhurbaşkanımızı uğurlayıncaya dek ve sonrasında da yanımızda olacaklarına inancımız tamdır. Kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER