Büyükşehir Belediyesi'nden Buldan'a ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediyesi bütçesinin kabul edilmesinin ardından Buldan'ı ziyaret eden Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu üyeleri, daire başkanları ile Denizli Büyükşehir Belediyesi Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü heyeti, stres attı.

Büyükşehir Belediyesi'nden Buldan'a ziyaret

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik ve Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Mustafa Mustak'ın daveti üzerine Buldan'a gelen Komisyon Başkanı Başkanı Mahir Altuğ, komisyon üyeleri, Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Niyazi Türlü ile Büyükşehir Belediyesi Daire başkanlarından oluşan heyet, ilçeyi gezdi. Buldan'ın tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini gezerek yerinde görme imkanı bulan Büyükşehir Belediyesi heyetine, Belediye Başkanı Mustafa Şevik, AK Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk, Buldan Belediye Meclis üyesi ve Büyükşehir Belediyesi Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Mustafa Mustak eşlik etti.

Büyükşehir Belediyesi heyeti, ilk olarak Buldan Belediyesi tarafından restore edilen sokakları gezdi, BELKÜM'ü ziyaret etti. Daha sonra butik otel olarak hizmet veren tarihi Talat Tarakçı Konağı'nı gezen heyet, geçtiğimiz hafta kabul edilen Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Denizli Büyükşehir Belediyesi Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ve ilçe belediyelerin bütçe görüşmelerinin ardından gerçekleştirdikleri Buldan gezisinde, stres attı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER