Büyükşehir DESKİ’den anlamlı kampanyaya 9’uncu destek

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü, Türk Kızılayı tarafından düzenlenen kan bağışı kampanyasına 9’unuc kez destek verdi.

Büyükşehir DESKİ’den anlamlı kampanyaya 9’uncu destek

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürlüğü, il genelindeki alt yapı çalışmalarının yanı sıra, sosyal sorumluluk projelerine de destek vermeyi sürdürüyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ personeli bu kapsamda, ‘Kan acil değil sürekli bir ihtiyaçtır’ sloganıyla hareket eden Türk Kızılayı’na 9’uncu kez destek oldu. Denizli Büyükşehir Belediyesi Otobüs Terminali’nde düzenlenen kan bağışı kampanyasına; Büyükşehir DESKİ Genel Müdürü Prof. Dr. Mahmud Güngör, DESKİ personeli ve vatandaşlar katıldı. Büyükşehir DESKİ çalışanlarının yoğun ilgi gösterdiği kan bağışı kampanyasının önümüzdeki yıllarda da süreceği ifade edildi. Büyükşehir DESKİ Genel Müdürü Prof. Dr. Güngör, kampanyaya destek veren Büyükşehir DESKİ personeline, vatandaşlara ve Türk Kızılayı Denizli Kan Bağışı Merkezi çalışanlarına teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
FAYSAL ÖZTÜRK
FAYSAL ÖZTÜRK - 3 yıl Önce

GÜRPINAR MAHALLESİNDE .KİRADAKİ EVİMİN SU SAATİNİN YANLIŞ OKUDUĞUNUN FARKINA VARDIM.BAKMA İMKANINIZ VAR MI.NEREYE VE HANGİ TELEFONA AÇAYIM.

SIRADAKİ HABER