Büyükşehir Ulaşım A.Ş.’den öğrencilere kolaylık

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş.,  şehir içi otobüs ulaşımında kullanıma sunduğu ‘Denizli Öğrenci Kartı’nda vizelerini yaptırmayan öğrencilerin işlemlerini kolaylaştırmak ve diğer noktalarda yığılmayı önlemek için Delikliçınar otobüs duraklarında stant açtı.

Büyükşehir Ulaşım A.Ş.’den öğrencilere kolaylık

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş., şehir içi otobüs ulaşımında kullanıma sunduğu ‘Denizli Öğrenci Kartı’nda vize döneminin sona ermesinin ardından 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı’nda Denizli Öğrenci Kartları’nın yeniden kullanmak isteyen öğrencilerin işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla Delikliçınar otobüs duraklarında stant açtı.

Denizli Öğrenci Kartları’nın vize yapılması ve HES Kodu süresi dolan öğrencilerin süresi HES Kodu alarak kartlarına entegre edilmesi konusunda kolaylık sağlandı. Öğrencilere büyük kolaylık getiren bilgilendirme ve vize yenileme standı bugün mesai bitimine kadar açık kalacak. Ayrıca söz konusu bilgilendirme ve diğer işlemler, Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş.'ye ait eski Özel İdare Binası karşısında bulunan Valilik Kart Dolum Merkezi, Bayramyeri Meydanı Kart Dolum Merkezi, Otogar Kart Dolum Merkezi, Pamukkale Üniversitesi Hastane Kart Dolum Merkezi ve Hava Limanı Kart Dolum Merkezi’nden de ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER