Büyükşehir Yaz Spor Okulları kayıtları başlıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin 7'den 70'e herkese spor yaptırmak için düzenlediği Yaz Spor Okulları kayıtları, 17 Haziran 2019 Pazartesi Günü başlıyor.

Büyükşehir Yaz Spor Okulları kayıtları başlıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin yıl boyu ücretsiz olarak sunduğu Denizli Büyükşehir Belediyesi Yaz Spor Okulları kayıtları başladı.

Özellikle çocukların ve gençlerin zihinsel ve bedensel gelişimleri ile sosyalleşmelerine katkı koymak, ayrıca yeteneklerini ortaya çıkarmak amacıyla hayata geçirilen Yaz Spor Okulları kapsamında; atletizm, badminton, basketbol, buz pateni, capoeira, cimnastik, judo, masa tenisi, okçuluk, pilates, satranç, taekwondo, tenis, voleybol ve zumba branşlarında eğitim verilecek.

Yaz Spor Okullarına katılmak isteyen vatandaşların başvuruları 17 Haziran 2019 Pazartesi Günü Denizli Büyükşehir Belediyesi Spor Merkezi'nden, Yenişehir Spor Merkezi’nden ve İncilipınar Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi'nden alınacak.

GELECEĞİN SPORCULARI YETİŞİYOR

Daha sağlıklı bir gelecek için özellikle çocukların ve gençlerin en az bir branşta spor yapması gerektiğini belirten Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, tüm vatandaşları Yaz Spor Okulları’na davet etti. Bu kurslardan geleceğin sporcularının da yetiştiğine dikkati çeken Başkan Osman Zolan, 7'den 70'e tüm vatandaşlara spor yaptırabilmek için tüm imkanlarını seferber etmeye devam edeceklerini kaydetti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
nurdan
nurdan - 3 yıl Önce

kayıt nasıl yapabiliriz

Denizli Gazetesi (Yönetici)
Denizli Gazetesi (Yönetici) @nurdan - 3 yıl Önce

İyi günler Nurdan Hanım, Yaz Spor Okullarına katılmak isteyen vatandaşların başvuruları 17 Haziran 2019 Pazartesi günü Denizli Büyükşehir Belediyesi Spor Merkezi'nden, Yenişehir Spor Merkezi’nden ve İncilipınar Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi'nden alınacak.

ilhan döndüoğlu
ilhan döndüoğlu - 3 yıl Önce

merhaba benim oğlum sabah başka kursa öğlen başka kursa akşam üzeride başka bir kursa yazılsa oluyormu.çünkü tatil boyunca evde oturacağına sürekli birşeylerle uğraşsın istiyoruz.

NERMİN ELAHMET
NERMİN ELAHMET - 3 yıl Önce

MERHABA JİMNASTİK KURSUNUZ VAR.MI

Zuhre
Zuhre - 3 yıl Önce

Mrb birsey diyecektim kurslar var diyorsunuz fakat 2 günde bütün kayitlar dolmuş neye itinaden merak ettim cimnastik yok malesef

SIRADAKİ HABER