Büyükşehir'den dev tesisin açılışına özel Buray Konseri

Ege Bölgesi’nin en büyük kongre ve kültür merkezi olan Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi, pazar günü açılacak. DRT Denizli Televizyonu, açılışı canlı yayınlayacak. Denizli Büyükşehir Belediyesi, pazar saat 20.00'de dev tesisin açılışına özel Buray konseri düzenleyecek.

Büyükşehir'den dev tesisin açılışına özel Buray Konseri

Denizli’nin sosyal ve kültürel alandaki büyük bir eksikliğini giderecek Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi, pazar günü açılacak.

Ege'nin en büyük kongre ve kültür merkezi olan Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'nin açılışına özel Buray konseri düzenlenecek.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği konser pazar günü saat 20.00'de başlayacak.

Kongre merkezinin açılışına; dev tesisin adını taşıyan Son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci de katılacak.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, tüm hemşehrilerini dev tesisin açılış konserine davet ederek, bu güzelliği vatandaşlarla birlikte yaşamak istediklerini söyledi.

DRT Denizli Televizyonu, açılışı naklen yayınlayacak.

"GÜZEL BİR ETKİNLİK İLE AÇILIŞIMIZI YAPACAĞIZ"

Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'nin sosyal etkinliklerin, kültür ve sanat programlarının merkezi olacağını kaydeden Başkan Zolan, "Dev tesisimiz Denizlimize şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah güzel bir etkinlik ile açılışımızı yapacağız. 10 Mart 2019 Pazar günü akşam saat 20.00'de tüm hemşehrilerimi İncilipınar Parkımızın hemen yanı başındaki tesisimizin açılışına davet ediyorum. Emeği geçen, destek veren herkese çok teşekkür ederim" dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 13:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER