Büyükşehir’in ‘Gönül Sofrası’ Akkonak'ta kuruldu

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin iftar sofrası geleneği Akkonak Mahallesi'nde kuruldu. Başkan Osman Zolan'ın katıldığı iftarda binlerce Denizlili aynı sofrada buluştu.

Büyükşehir’in ‘Gönül Sofrası’ Akkonak'ta kuruldu

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği iftar sofrası Akkonak Mahallesi'nde kuruldu. Akkonak Mahalle Muhtarlığı önünde düzenlenen iftara; Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Büyükşehir Belediye Meclis Başkanvekili Ali Değirmenci ile davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Mahalle sakinlerinin Ramazan Ayı’nı tebrik eden Başkan Zolan ve beraberindekiler hep birlikte dua edip oruçlarını açtı. İftarlarına katılarak kendilerini onurlandıran Akkonak Mahallesi sakinlerine teşekkür eden Başkan Zolan, Akkonak Mahallesi'nin alt yapı ve üst yapısını baştan aşağı değiştirdiklerini söyledi. Başkan Zolan, "Akkonak Mahallemizin altyapısıyla üstyapısıyla her şeyiyle tamamlandı. Tabi ki istek ve ihtiyaçlar bitmeyecek, ihtiyaç ve istekleri birlikte yine el ele vererek sizlerin desteğiyle inşallah gerçekleştireceğiz" dedi.

"BİZİM TEK DERDİMİZ SİZE HİZMET ETMEK, HİZMETKÂR OLMAK"

Mart Yerel seçimlerinde kendilerine verdikleri destek ve güvenden dolayı hemşehrilerine teşekkür eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Bizim tek derdimiz size hizmet etmek, size hizmetkâr olmak" dedi. Başkan Osman Zolan sözlerini şöyle sürdürdü; "5 yıl boyunca Allahım sağlık ve ömür verirse güzel işler yapmayı bizlere nasip etsin. Bugüne kadar Denizlimize sadece hizmet ettik, gece gündüz çalıştık. Sizin o güveninize layık olmak, emanetinize sahip çıkmak için sizlerle kol kola omuz omuza Denizlimizin her zaman yanında olmaya gayret ettik. İnşallah Denizlimizin yarını bugünden daha güzel olsun. Allah’ım Kadir Gecesi’ne, Ramazan Bayramı’na bizleri kavuştursun" diye konuştu.

100. YIL YÜRÜYÜŞÜNE DAVET

‘15 Mayıs Denizli Milli Mücadele Günü’ etkinliklerine tüm Akkonaklı ve Denizlili hemşehrilerini davet eden Başkan Zolan, “Tam 1 asır önce olduğu gibi aynı ruh, inanç ve coşkuyla Denizli sancağımızı Bayramyeri Meydanı'na kadar bir kez daha taşıyacağız. 15 Mayıs Çarşamba Günü Saat 17.30'da 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'ndan başlayacak 100. yıl yürüyüşü ve programına tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER