“Büyükşehir’le İftar Vakti” gönüllere dokunuyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ramazan boyunca yerel TV kanallarında canlı yayınlanan iftar programı yapıyor. Her gün birbirinden özel konukların yer aldığı Büyükşehir’le İftar Vakti adlı program ünlü sanatçı Orhan Hakalmaz ile başarılı oyuncu Ahmet Yenilmez’i ağırladı.

“Büyükşehir’le İftar Vakti” gönüllere dokunuyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların Ramazan ayının atmosferini güçlü bir şekilde yaşaması için birçok etkinlik ve programlara imza atıyor. Bu kapsamda Ulu Cami yanındaki iftar çadırında ve her gün farklı bir mahallede gönül sofrası kuran, ayrıca Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde birbirinden güzel Ramazan etkinlikleri düzenleyen Denizli Büyükşehir Belediyesi bu yıl ilk kez Denizli’ye özel televizyon programı yaptı. DEHA TV, DRT ve World Türk ekranlarında yayınlanan “Büyükşehir’le İftar Vakti” adlı program birbirinden özel konukları ile Müftü Ahmet Hulusi Efendi Külliyesi ve Camii’nden canlı olarak gerçekleştiriliyor. Ali Sürücüoğlu moderatörlüğünde yapılan programda Denizlililerin merak ettiği dini konular uzman konuklar tarafından açıklanırken, Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı müzisyenlerinin de yer aldığı canlı yayında Ramazan’a özel beyit, ezgi ve ilahiler seslendiriliyor.

HAFTA SONU İKİ USTA İSİM KONUK OLDU

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşların Ramazan ayını dolu dolu yaşaması için hazırladığı özel programlar için hafta sonu Denizli’ye gelen Türk Halk Müziği’nin usta ismi Orhan Hakalmaz ile sevilen oyuncu Ahmet Yenilmez de Büyükşehir’le İftar Vakti programının canlı yayın konuğu oldu. Usta sanatçı Orhan Hakalmaz cumartesi günü, başarılı oyuncu Ahmet Yenilmez ise pazar günü konuk olduğu programa renk kattı. Düşüncelerini Denizlililerle paylaşan sanatçılar, kendilerini ağırlayan Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER