ÇAĞLAR VE ÖZLEM EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIMI ATTI

ÇAĞLAR VE ÖZLEM EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIMI ATTI

Gamatekstil Mağazalar Yöneticisi Çağlar Yakalıoğlu ve Gamatekstil Pazarlama departmanında görevli Özlem Yibar evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlandılar. 

Yakalıoğlu Mermer işletme ortağı Hüseyin Yakalıoğlu ve ev hanımı Nergiz Yakalıoğlu çiftinin oğulları Gamatekstil Mağazalar Yöneticisi Çağlar Yakalıoğlu ile emekli Erhan Yibar ve ev hanımı Aysun Yibar çiftinin kızları Gamatekstil Pazarlama departmanında görevli Özlem Yibar evlilik yolunda ilk adımı attı. Genç çiftin nişan töreni Polis Evi Vip Salon’da gerçekleştirildi. Törene, çiftin yakınları, arkadaşları ve davetliler katıldı. Denizli Din Görevlileri Derneği Başkanı Pamukkale Üniversitesi Külliye Camii İmam Hatip'i Ali Sürücüoğlu Çağlar ve Özlem’in nişan yüzüklerini annelerin takmasını istedi. Nişan kurdelesini ise çiftin babaları kesti. 


“BİRLİKTE GEÇİRECEĞİMİZ MUTLU BİR HAYAT İSTİYORUZ”
Çağlar Yakalıoğlu nişanlısı Özlem Yibar’la aynı işyerinde tanıştıklarını belirtirken Özlem Yibar ise; “Geleceğe dair öncelikle huzur istiyoruz. Birlikte geçireceğimiz mutlu bir hayat istiyoruz” dedi. 

 

PINAR ÇANKAYA- İBRAHİM ALAYONT    

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER