CAHAN, 'KENTİMİZİN YAŞANABİLİR OLMASI İÇİN TÜM GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ'

CAHAN, 'KENTİMİZİN YAŞANABİLİR OLMASI İÇİN TÜM GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ'

STAT BATTI ÇIKTI ÇOK HIZLI GİDİYOR

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Stat Battı Çıktı Kavşağı’nın kısa sürede önemli yol aldığını kaydederken, “Fore kazık çakma işlemlerinde ekiplerimiz hızlı bir şekilde çalışıyor. Projemizi beklenilenden daha kısa sürede bitireceğiz” dedi.

Uşak Belediyesi 15 Temmuz Şehit Mehmet Çetin Köprülü Kavşağı’nı bitirmesinin akabinde kent trafiğine soluk aldıracak “Stat Battı Çıktı Projesi” için çalışmalarına başladı. Kısa süre önce start alan projede çalışmalar beklenenden hızlı yürüyor. Proje kapsamında fore kazık imalatlarında sona yaklaşıldı. Tecrübe kazanan ekipler çalışmayı beklenilenden daha kısa sürede bitirecek.

Hızla devam çalışmayı Belediye Başkanı Nurullah Cahan yerinde inceledi. Başkan Cahan’a Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin ufuk Uğur ve Hakan Uludağ, UTAŞ Başkanı Ali Rıza Çümen, Uşak Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mustafa Dayıoğlu ve personel eşlik etti. Başkan Cahan burada projenin gidişatıyla ilgili bilgi aldı.


KISA SÜREDE BİTECEK

Stat Köprülü kavşak inşaatında bir açıklama yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Kentimizi güzelleştirmek ve marka bir hale getirmek adına dur durak bilmeden çalışmalarımız sürecek” dedi. Stat battı çıktı projesinin de Uşak için ayrı bir önem taşıdığına vurgu yapan Cahan, “Bugün burada stat battı çıktı projemizde 66. fore kazığı arkadaşlarımız çakıyorlar. Bilindiği gibi kurumumuz daha önce bitirdiği 15 Temmuz Şehit Mehmet Çetin Köprülü Kavşağı’ndan dolayı önemli bir tecrübe kazandı. Bu tecrübelere dayanarak ve 24 saat esasıyla çalışmamızı da göz önüne alarak bu projemizi daha kısa sürede sonlandıracağız. İş makinelerimizle, ekipmanlarımızla ve personelimizle fedakarca çalışmaya devam edeceğiz. Bu bağlamda Uşak’ı gerek şehirlerarası trafik, gerekse şehir içi trafik anlamında daha rahat konuma getireceğiz” dedi.

UŞAK’TA MEGA PROJELER SÜRÜYOR

Kentin mega projelerinin son hızıyla sürdüğünü ve yakın bir zamanda kentin gelişimini hep birlikte göreceklerine değinen Başkan Cahan, “Uşak’ı marka şehir yapacağımız konusunda söz vermiştik. Kentin havasını ve siluetini her geçen gün daha da farklılaştırıyoruz. Mega projelerimizle ilimizin havasını değiştiriyoruz. Geçtiğimiz aylarda otogar mevkiinde bitirdiğimiz köprülü kavşağımız gibi yeni projeler kazandırmaya devam edeceğiz. Kentimizi yaşanabilir ve sosyal anlamda Türkiye’nin örnek gösterilen illerinden birisi haline getiriyoruz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205