ÇAL GARASI, ÇÖKELEZ’İN SERİN SULARINDA RAHATLIYOR

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Çal Belediyespor’da oyuncular zaman zaman Çökelez Dağı’nda ve Kumral Mesireliği’ndeki kaynaktan çıkan serin sularda kaslarını rahatlatıyor.

ÇAL GARASI, ÇÖKELEZ’İN SERİN SULARINDA RAHATLIYOR

Yeni sezon hazırlıklarını ‘Çal Garası’ Belediyenin yaptırmış olduğu portatif havuzda serinliyor. Günde çift antrenman yapan siyah beyazlı takım çalışmalarını büyük bir ciddiyetle sürdürüyor. Çal’ın havasının ve suyunun takıma çok iyi geleceğini ifade eden Çal Belediyespor Teknik Direktörü Aydın Yalabık, “ Sabah antrenmanından sonra futbolcularımız havuzda stres atıyorlar ve soğuk suda kas gruplarını dinlendiriyorlar. Bu coğrafyanın havası da, suyu da serin. Çökelez Dağı’nın serin suları takımın motivasyonunu da arttıracaktır” diye konuştu.

“GENÇ, ARZULU VE DİNAMİK BİR EKİP YARATTIK”
Bu sezon Denizli Süper Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Çal Belediyespor’un Teknik Direktörü Aydın Yalabık,  hazırlıkların çok iyi gittiğini ifade ederek camiaya şampiyonluk sözü verdi. Çal’daki doğal güzellik, spor tesisi ve yüksek rakımın verdiği serinliğin kamp için ideal olduğunu dile getiren Teknik Direktör Aydın Yalabık, “Kampta 28 futbolcu ile çalışıyoruz. İlerleyen günlerde aramıza yeni katılan isimler olacak. Sezon öncesi de kadrodaki futbolcu sayısını 22’ye düşüreceğiz. Genç, mücadele kapasitesi yüksek, arzulu ve dinamik bir ekip yarattık. Çal’ı sevenler, Çallı olanlar bu takım ile gurur duyacak. Hedefimiz elbette şampiyonluk” dedi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER