ÇAL’DA FESTİVAL VAR

Denizli’nin Çal İlçesi’nde 7-9 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan Bağ Bozumu Kültür ve Sanat Festivali kapsamında ünlü sanatçılar; Hüseyin Kağıt ve Kubat sahne alacak.

ÇAL’DA FESTİVAL VAR

Denizli’nin Çal İlçesi’nde 22 yıldır düzenlenen Bağ Bozumu Kültür ve Sanat Festivali, bu yıl 7-9 Eylül tarihleri arasında yapılacak. Festival; 7 Eylül Cuma günü saat 17.15’de Çamlık Parkı önünden eski Belediye binası önüne kadar kortej yürüyüşü gerçekleştirilecek. Yürüyüşün ardından Belediye Başkanı Fethi Akcan, festivalin startını yapacağı konuşmayla verecek.  Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Akcan, “Üzüm üreticilerimiz sezonun yorgunluğunu ve stresini festivalde atacak. Halkımız da önemli bir sosyo-kültürel etkinliğe teşrif etmiş olacak. Uzun yıllardır düzenlenen festivalimiz 3 gün sürecek ve Çal, üç gün boyunca eğlenecek. Çevre il ve ilçelerde, Denizli merkezde oturan tüm hemşehrilerimiz ve vatandaşlarımız festivalimize davetlidir. Binlerce vatandaşımızı misafir edeceğiz” dedi. Aynı gün akşamında ise; saat 20.00’de Esra Sezer, saat 22.00’de Ali Kınık konser verecek.

ÇAL, HÜSEYİN KAĞIT İLE COŞACAK
8 Eylül Cumartesi günü saat 18.00 ile 20.00 arasında çeşitli etkinlikler düzenlenecek ve saat 20.00’de Aydanur Demir konser verecek. Saat 22.00’de Kültür Sarayı’nın yanındaki tören alanında Hüseyin Kağıt konseri başlayacak ve Çallılar, Hüseyin Kağıt ile coşacak.

ÜNLÜ SANATÇI KUBAT SAHNE ALACAK
9 Eylül Pazar günü saat 18.00 ile 20.00 arasında 2018 yılının en kaliteli üzümlerini seçmek için yarışma düzenlenecek. Çeşitli etkinliklerin ardından, en iyi üzüm üreticilerine ödülleri verilecek. Ünlü sanatçı Kubat’ın konseri ise, saat 22.00’de başlayacak. Konser öncesi, Çal Belediyesspor’un takım kadrosunun da tanıtımı yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2018, 18:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER