'ÇALIŞMAK, MİLLETE HİZMET ETMEK İBADETLERİN EN GÜZELİDİR'

'ÇALIŞMAK, MİLLETE HİZMET ETMEK İBADETLERİN EN GÜZELİDİR'

Makine Sanayicileri İş Adamı Derneği (MAKSİAD) Başkanı Mehmet Sarı ve yönetim kurulu üyelerini şirketlerinde ziyaret eden AK Parti MKYK Üyesi ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan; “Çalışmak, millete hizmet etmek ibadetlerin en güzelidir. Biz bir ekibiz ve halkımıza yaptığımız tüm hizmetlerde tüm dava arkadaşlarımızın emeği var” dedi.

AK Parti MKYK Üyesi ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan; Makine Sanayicileri İş Adamı Derneği (MAKSİAD) Başkanı Mehmet Sarı ve yönetim kurulu üyelerini şirketlerinde ziyaret etti. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Özkan, “Makine üreticisine destek olmak, Denizli’ye Makina İhtisas Organize Sanayi Bölgesi kazandırmak, sektöre donanımlı eleman yetiştirmek gibi birçok önemli sorumluluk ve misyon yüklenen MAKSİAD Başkanı ve üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Hizmet etmenin bir ekip işi olduğuna vurgu yapan Özkan, "Çalışmak, millete hizmet etmek ibadetlerin en güzelidir. Biz bir ekibiz ve halkımıza yaptığımız tüm hizmetlerde tüm dava arkadaşlarımızın emeği var. Bu memleket için, bu şehir için hizmet eden herkes değerlidir. Makine üreticilerinin çalışma şartlarının iyileştirilmesi, görüş açılarının geliştirilmesi, üreticiye profesyonel işletmecilik anlayışının kazandırılması, sosyal aktivitelerin çoğaltılması ve çalışanların güvenli bir çalışma ortamında üretim yapabilmesi amacıyla kurulan Makine Sanayicileri İş Adamı Derneği’nin çalışmalarını yakından takip ediyoruz” diye ifade etti. Yetkililerden çalışmalar hakkında brifing alan Özkan, “Gerek Dernek Başkanı Mehmet Sarı’ya gerekse üyesi firmaların başkan ve çalışanlarına, ziyaretleri sırasındaki ilgi ve alakalarından dolayı şükranlarımı sunuyor, çalışmalarının hayırlı ve kazançlı olmasını diliyorum. Denizlimizin her alanda olduğu gibi sanayide de ülkemizin önde gelen şehirlerinden biri olmasını hedefliyoruz. Bu amaçla bizlerden desteğini esirgemeyen ve gece gündüz demeden emek sarf eden MAKSİAD’a da özellikle teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

AHMET ACUR

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221