Çallı esnaftan kamu görevlilerine kumanya

Denizli’nin Çal İlçesi’nde köfte ve yemek salonu işleten esnaf ve spor adamı İlhan Üşür, korona virüs önlemleri için 24 saat görev başında olan polis, jandarma, sağlık çalışanları ve belediye çalışanlarına kumanya dağıtımına başladı.

Çallı esnaftan kamu görevlilerine kumanya

Çal’da faaliyet gösteren köfte ve yemek salonu işleten esnaf ve spor adamı İlhan Üşür, korona virüs önlemleri kapsamında günün 24 saati görev başında olan kamu görevlilerine kumanya dağıtmaya başladı. İlk olarak İlçe Emniyet Amirliği personeline kumanya dağıtan Üşür, “İlçe Jandarma Komutanlığı, sağlık çalışanları ve Çal Belediyesi’nin sürekli sahada olan çalışanlarına da kumanya dağıtacağız. Ülkemiz ve dünya zor bir süreçten geçiyor. Bu zorlu mücadelede az da olsa çorbada tuzumuz olsun istedik” diye konuştu.

BAŞKAN KUTLADI

İlhan Üşür’ün iş yerine giderek esnafı kutlayan Belediye Başkanı Fethi Akcan ise, “Duyarlı davranışından ötürü İlhan kardeşimizi kutluyorum. Birlik ve beraberliğe, anlayışa, yardımlaşmaya şiddetle ihtiyacımız olan bu günlerde, esnafımızın sahada çalışan kamu görevlilerine kumanya dağıtması taktire şayandır. Bu millet ve devletimiz zorlu süreci elbette atlatacaktır. Biz de belediye olarak her türlü önlemlerimizi aldık, çalışıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221