ÇAMELİ BELEDİYESİ’NDEN MUHTEŞEM GALA

Çameli Kaymakamlığı, Çameli Belediyesi ve Paragliding World Cup Association tarafından organize edilen Dünya Yamaç Paraşüt Şampiyonası’nın final öncesinde gala gecesi yapıldı.

Çameli Kaymakamlığı, Çameli Belediyesi ve Paragliding World Cup Association tarafından Yaylacık Dağı’nda organize edilen Dünya Yamaç Paraşüt Şampiyonası’nın final öncesinde gala gecesi yapıldı. Çameli Taş Konaklar’da yapılan galaya; şampiyonada ter döken paraşütçüler ve davetliler katıldı. Belediye Başkanı Cengiz Arslan, masaları gezerek, sporcular ve misafirler sohbet etti. Çameli’nin doğal güzelliklerini, belediye çalışmaları ve gezilebilecek faaliyetleri hakkında bilgi veren Başkan Arslan, düzenlenen şampiyonanın ilçeyi Türkiye'de ve dünyada daha fazla tanıtılmasını ve gelişmesine katkı sağlayacağını belirtti. Başkan Arslan, “konuklarımızı en iyi şekilde ağırlamak için çalışıyoruz. Bu yıl 6’ıncısı düzenlediğimiz Uluslararası Yamaç Paraşütü Dünya Şampiyonası’nda hiçbir zaman bizlerden desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Gecemize iştirak eden siz kıymetli misafirlerimize iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

Gala gecesinde konuklara, ilçenin eşsiz lezzeti olan Çameli alabalığı ikram edildi. Yemek sonrasında misafirler, Çameli’ye özgü masıt kırıkları ve özgü oyun havaları ile doyasıya eğlendiler.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2018, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205