Çameli Belediyesi’nden öğrencilere destek

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, yüksek öğrenimlerini yapmak üzere ilçeye gelen hiçbir öğrencinin barınma sorunu yaşamasına müsaade etmeyeceklerini duyurdu. Başkan Arslan, Çameli Belediyesi'nin tüm imkanlarıyla öğrencilerin yanında olacağını açıkladı.

Çameli Belediyesi’nden öğrencilere destek

Yüz yüze eğitimin başlamasıyla birlikte binlerce üniversite öğrencisi öğrenimlerini yapacakları illere giderken; kiralık ev bulamayan öğrencilerin barınma sorunu gündeme geldi.

Çameli İlçesi’nde bu anlamda sıkıntı yaşayan öğrencilerin yüreklerine su serpen açıklama Belediye Başkanı Cengiz Arslan’dan geldi. Başkan Arslan, “Hiçbir öğrenci kardeşimizi sokakta bırakmayız. Çameli Meslek Yüksekokulu’na yükseköğrenimlerini yapmak için tercih eden ve bu nedenle ilçemize gelen öğrenci kardeşlerimiz bilsinler ki bugünden sonra bizim misafirlerimizdirler. Çameli Belediyesi olarak misafirimiz olan tüm öğrenci kardeşlerimizin barınma ihtiyaçlarında bütün imkanlarımız ile yanlarındayız. Hiçbir öğrencimizi sokakta bırakmayız. Bu noktada ilçemizde barınma sorunu yaşayan değerli öğrencilerimizin belediyemizle doğrudan iletişime geçmelerini rica ediyor, 0258 571 5002 veya 0530 268 4861 numaralarından bilgi alabilir. Yeni eğitim-öğretim sezonunda başarılar diliyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER