ÇAMELİ OTOBÜS TERMİNALİ, YARIN HİZMETE GİRECEK

ÇAMELİ OTOBÜS TERMİNALİ, YARIN HİZMETE GİRECEK

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Çameli Şehirlerarası Oto Terminali, yarın Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin de katılımıyla düzenlenecek törenle hizmete açılacak.

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, 30 Mart Yerel Seçimleri öncesinde vermiş olduğu ‘157 Dev Projeleri’ hayata geçirmeye devam ediyor. Seçim öncesinde verdiği sözleri yerine getirmeye devam eden Başkan Arslan, Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde hayata geçirdiği Çameli Otobüs Terminali tamamlandı. Çameli Şehirlerarası Oto Terminali, yarın Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin de katılımıyla ile hizmete açılacak. Açılış öncesinde Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Çameli Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Hayri Yılmaz ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Denetim Toplu Taşıma Ruhsat Birim Görevlisi Ali Taşlıcalı, yeni terminalinde yolcu taşımacılığı yapacak esnaflarla istişare toplantısı gerçekleştirdi.

“ARAÇLARIMIZ, 3 HAZİRAN İTİBARİYLE SERVİSLERE ÇIKACAK”
Toplantıda konuşan Başkan Arslan, “Artık yeni oto terminalimizi tamamlandı. İlçemizdeki ulaşımda Çameli İlçesi ve mahallelerinde yaşayan vatandaşlarımızın ilçe merkezi ve mahallelerine rahat ve huzurlu bir şekilde gidip gelmeleri için garajımızda yerlerimizi belirledik. Yeni bir taksi durağı kazandırdık. 03 Haziran Pazartesi gününden itibaren şehir içinin farklı noktalarından değil, Çameli Şehirlerarası Oto Terminali’nden araçlarımız servislere çıkacaktır. Biz sizlerin işlerini kolaylaştırmak amacıyla köprü oluyoruz ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Çameli Şehirlerarası Otobüs Terminali Çamelimize başta olmak üzere Denizlimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221