ÇAMELİ YENİ İLÇE OTOGARI ÇOK YAKIŞTI

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelere kazandırdığı modern terminal binaları tek tek hizmete giriyor. Bu kapsamda hizmete giren Çameli İlçe Otogarı'nın ilçeye çok yakıştığını söyleyen Çamelililer, yapılan yatırımlar için Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür etti.

ÇAMELİ YENİ İLÇE OTOGARI ÇOK YAKIŞTI

Denizli’nin büyükşehir olmasıyla birlikte kent genelinde dev yatırımlara imza atan Denizli Büyükşehir Belediyesi, ilçelere de ihtiyaçlarına yönelik modern tesisler kazandırıyor. Bu kapsamda ilk olarak Sarayköy İlçesi’ne modern bir terminal binası kazandıran Denizli Büyükşehir Belediyesi, Çameli, Çal ve Honaz İlçesi’ne de modern otogarlar inşa etti. Toplamda 550 metrekare kapalı alana inşa edilen Çameli İlçe Otogarı, bölge halkına hizmet vermeye başladı. Modern tesiste bilet satış ofisleri, yolcu bekleme alanı, kafeterya, mescit, teras ve kahvehane yer alırken, Çameli İlçe Otogarı'nın ilçeye çok yakıştığını söyleyen Çamelililer, yapılan yatırımlar için Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür etti.

“ÇAMELİ İSTEDİ, BİZ YAPTIK”
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çameli’de en büyük ihtiyaçlardan birinin otobüs terminali olduğunu, vatandaşların ve kendisinin ilçeye modern bir tesis kazandırmayı çok arzu ettiğini söyledi. Başkan Zolan, “Modern bir terminal binasını, Çameli istedi, biz yaptık. Şükürler olsun güzel bir tesis kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Biz söz verdik mi ne pahasına olursa olsun o sözü yerine getiririz. Milletimizin emanetini, bize duyduğu güveni hakkıyla yerine getirmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Hemşerilerim güle güle kullansınlar, hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

VATANDAŞLAR NE DEDİ?
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin Çameli’yekazandırdığı modern terminal hakkında konuşan 56 yaşındaki Burhan Sönmez, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan'a, Çameli Belediye Başkanımız Cengiz Arslan’a, Çamelimize böyle güzel hizmet gösterdikleri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çameli Otogarı’nda değişim şart oldu, eski garajımız küçük bir yerdi. Garaj diye bir şey yoktu, bir yazıhanemiz vardı. Şimdiki bu yatırımından dolayı Osman Zolan Başkanımızın ellerine sağlık, Allah nice ömürler versin” dedi.

“YENİ OTOGARIMIZ HAKİKATEN ÇOK GÜZEL OLDU”
Başkan Zolan’a teşekkür eden 58 yaşındaki Mehmet Akdağ; “Osman Başkanımdan Allah razı olsun. Kilit parke taşından pek çok hizmete kadar, aklına ne gelirse Büyükşehir Belediyesi’nin çok büyük hizmetleri var. Bugüne kadar otogarımız olmadı. Şu an da yeni otogarımız hakikaten çok güzel oldu” diye konuştu.

“HİZMETLERDEN ÇOK MEMNUNUZ”
Çameli İlçe Otogarı'nın ilçede yapılacak işlerin en güzeli olduğunun altını çizen 48 yaşındaki Mustafa Çonaş, şunları aktardı: “Daha önce bakkal dükkanı gibi bir garajımız vardı. Yolcular nerede duracağını bilmez haldeydi. Şimdi sağolsun Osman Başkan, Cengiz Başkan ilçemize çok güzel hizmet getirdiler. Allah Osman Başkan'a uzun ömürler versin. Çameli’ye alt yapısından üst yapısına kadar,  yapılan hizmetlerden Çameli halkı olarak çok memnunuz.”

“YENİ GARAJIMIZIN YAPILMASINDAN MEMNUN OLDUK”
“Yeni garajımızın yapılmasından memnun olduk”diyen 54 yaşındaki Akif Altın; şunları söyledi: “Tozdan, dumandan kurtulduk. Şimdi ilçemize yakışan belirli güzel yerlerimiz var. Emeği geçen Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz.”

“ÇAMELİ’DE OTOGAR YOKTU”
Daha önce Çameli’nin otogarının olmadığını dile getiren 57 yaşındaki Şeref Akşit,“Yıllarca Çameli’de otogar yoktu. Otobüslerin nereden gittiği belli değil, çamurun içinde üstü açık elinde çantalar yerdeydi. Osman Başkan’dan Allah razı olsun. İç, dış dizaynı çok güzel. Kapalı peron yapmış, Allah razı olsun. Çameli’deçok güzel hizmetler yapılıyor. Büyükşehir olduğumuzdan bu yana köylerimize de çok güzel hizmetler geliyor, Osman Zolan’dan çok memnunuz.

“YAPILAN HİZMETLERE KELİMELER YETMEZ”
49 yaşındaki SelahiÖğüt  şunları söyledi: “Öncelikle Cengiz Başkanımıza ve Osman Zolan Başkanımıza binlerce teşekkürlerimi sunarım. Bu adamlar olmasaydı Çamelimiz ne yol görürdü, ne su görürdü ne de bir garaj. Sulama, kapalı pazar yerleri, düğün salonları yapılan hizmetlere kelimeler yetmez. Osman Zolan Başkan’a çok teşekkür ediyorum. Allah O'nu bizim başımızdan eksik etmesin.”

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER