Çameli’de kumlama çalışmaları devam ediyor

Çameli Belediyesi ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ile yürütülen mahallelerde yol kumlama çalışmaları hızla devam ediyor.

Çameli’de kumlama çalışmaları devam ediyor

Çameli Belediyesi ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı işbirliğiyle yürütülen yol kumlama çalışmaları, ilçenin birçok mahallesinde devam ediyor.

Yol kumlama ekipleri, Gürsu Mahallesi’nde ve bağlı ara sokaklarda bulunan yollarda kumlama ile stabilize çalışması yürütüyor. Belediye ekiplerinin tüm mahallelerde çalışmalarına ara vermeden devam ettiğini söyleyen Belediye Başkanı Cengiz Arslan; “Bütün mahallelerimizdeki yol kumlama ve stabilize çalışmalarımıza devam edeceğiz. Mahallelerimizde bulunan yollarda sabitleştirme işlemleriyle birlikte kumlama çalışmaları devam ediyor. Bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte karda, yağmurda zarar görmüş yollarımızın onarım çalışmaları ekiplerimiz tarafından kontrol edilerek, kumlama işlemi hızla sürdürülüyor. İlçemizde yapılan yol çalışmalarından dolayı Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a ve Fen İşleri Daire Başkanlığı’na teşekkür ederiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2021, 10:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER