“ÇAMELİ’DE YÜZME BİLMEYEN KALMAYACAK”

Çameli Belediyesi ve İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen yüzme kursunda; 150 öğrenciye, 7 gurup halinde ve haftada 5 gün eğitimler veriliyor. Çameli Belediyesi Taş Konaklar’da verilen eğitimin açılışını yapan Belediye Başkanı Cengiz Arslan; “Çameli’de yüzme bilmeyen kalmayacak” dedi.

Çameli Belediyesi ve İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde yüzme kursu organize edildi. 07-16 yaş aralıklarında ki çocukların yoğun ilgi gösterdiği eğitimlere, 150 öğrenci başvurdu. 7 gurup halinde gerçekleşecek olan eğitimler,  haftada 5 gün verilecek. Eğitimin açılışını yapan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, “İlçemizde Belediyemiz tarafından pek çok hizmetler gerçekleştiriyoruz. İhtiyaç duyulan yüzme havuzumuz, artık var ve vatandaşlarımızın hizmetinde. Şükürler olsun, verdiğimiz tüm sözleri yerine getirmenin huzuru ve mutluluğunu yaşıyoruz. Çameli’de yüzme bilmeyen kalmayacak.
Bu tesis sadece ilçe merkezi değil, tüm bölgeye hitap edecek. Hanım kardeşlerimize, gençlerimize, çocuklarımıza ve her yaştan vatandaşımıza yüzme havuzumuza bekliyoruz. Biz bu yavrularımıza profesyonel yüzme hocaları eşliğinde ücretsiz yüzme kursu veriyoruz. Çocuklarımızın yüzünde ki mutluluğu görünce çok da iyi işler yaptığımızı anlıyoruz. Eğer halen yüzme kursumuza gelmek isteyen öğrenci varsa, belediyemize müracaat etsin. Gençlerin daha sağlıklı ve sporcu bir nesil olarak yetişmesi hedefiyle yüzme havuzu tesisimiz ilçemize hayırlı olsun” dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2018, 17:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER