Çamelili manavdan, ‘Sevgililer Günü’ kampanyası

Tüm dünyada kutlanan ‘14 Şubat Sevgililer Günü’, Denizli’nin Çameli İlçesi’nde ilginç bir hal aldı. İlçeye bağlı Yeni Mahalle’de manavlık yapan İsa Güngör; “Karnabahar da bir çiçektir” diyerek karnabaharda ‘14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel indirim yaptı.

Çamelili manavdan, ‘Sevgililer Günü’ kampanyası

Tüm dünyada ‘14 Şubat Sevgililer Günü’ için pek çok esnaf ürünlerinde indirim yarışına girdi. Denizli’nin Çameli İlçesi’ne bağlı Yeni Mahalle’de manavlık yapan İsa Güngör’ün kampanyası ise çiçekçilere rakip oldu. Güngör; “Karnabahar da bir çiçektir” diyerek karnabaharda ‘14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel indirim yaptı. Bu kampanya, görenleri hem şaşırttı hem de yüzlerini güldürdü. Bazı müşteriler de kampanyaya destek vererek karnabahar satın aldı. Karnabahar satın alanlar, sevgililerini mutlu etti mi bilinmez ama Çameliler, bu kampanyaya yoğun ilgi gösterdi. Konuya ilişkin açıklama yapan Manav İsa Güngör, “Sevgililer Günü’nde özellikle çiçek satışları ön planda oluyor. Çiçekçilerde satılanlar çiçekse; karnabahar da bir çiçektir. Bizde böyle bir özel kampanya başlattık” dedi.

“ÖZEL PAKET YAPARAK HEDİYEMİ VERECEĞİM”

Manava gelen 24 yaşındaki Lütfullah Yılmaz; “Az önce çiçekçiden geldim. Bir buket çiçek 60 Lira’ymış. Arkadaşıma bir sürpriz yaparak 3 adet karnabahar aldım. Bu çiçeğin kızartması olur, yemeği olur, bazı yörelerde çeşitli yemek türleri oluyor. Benim de cebimde 15 Lira param vardı. Paramın hepsini vererek aldım. Özel paket yaparak hediyemi vereceğim. Hediyeyi verdiğim esnada neler yaşayacağım ben de merak ediyorum. Ya bana sevgi dolu sözcükler söyleyecek ya da kafama bir şeyler atacak görüp bakacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211