ÇAMELİLİ ÖĞRENCİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

ÇAMELİLİ ÖĞRENCİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

“Paylaşan Minik Gönüller” projesi kapsamında Çameli Atatürk İlkokulu 3. Sınıf öğrencileri, Çameli Gökçeyaka 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu 3. Sınıf öğrencilerini kardeş sınıf ilan edip 2 öğretmen ve 45 öğrenci ile ziyarete gittiler.

Öğretmen Erdal Korkmazoğlu ile Murat Alkış’ın rehberliğindeki öğrenciler aldıkları birbirinden güzel hediyeleri kardeş okuldaki öğrencilere takdim etti. Ev sahibi öğretmen Ömer Tokur’da Atatürk İlkokulu öğrencilerine 50'şer kuruş vererek gönüllerini aldı. Atatürk İlkokulu öğrencileri, kardeş okul öğrencileriyle beraber derse girip teneffüste oyunlar oynadı.

Proje ile ilgili Öğretmen Erdal Korkmazoğlu,“Öğrencilerimiz ziyaret ettiğimiz Gökçeyaka 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu 3. Sınıf öğrencileriyle tanışma, kaynaşma ve sosyal proje üretme ayrıca her iki okulun öğrencilerinin paylaşmayı, yardımlaşmayı ve misafirperverliği öğrenecekleri bir sosyalleşme imkânı buldu” diye belirtti.

Gökçeyaka75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu Okul Müdürü Ali Kocayiğit ise önümüzdeki günlerde Atatürk İlkokulu'na iadeyi ziyarette bulunarak öğrencilerin karşılıklı kaynaşmasını ve dayanışmasını arttıracaklarını söyledi.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER