Çameli’nin en genç muhtar adayı; 21 yaşındaki Erdem Baş

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde siyasi partilerin yanı sıra muhtar adayları da büyük bir yarış içine girdi. Denizli’nin Çameli İlçesi’nde Taşçılar Mahallesi’nden 21 yaşındaki Muhtar Adayı Erdem Baş, ilçenin en genç muhtar adayı unvanına sahip oldu.

Çameli’nin en genç muhtar adayı; 21 yaşındaki Erdem Baş

31 Mart yerel seçimlere yaklaşık 2 ay kaldı. Seçimler dolayısıyla siyasi partiler hummalı çalışma içerisine girerken, muhtar adaylarında da büyük bir yarış içerisinde girdi. Denizli’nin Çameli İlçesi’ne bağlı Taşçılar Mahallesi’nden 21 yaşındaki Muhtar Adayı Erdem Baş, ilçenin en genç muhtar adayı unvanına sahip oldu. Kendisi gibi genç olanlara hizmet etmek için aday olduğunu belirten Muhtar Adayı Baş; “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk geleceği gençlere bıraktı. Geleceğimize hizmet edebilmek için aday oldum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da seçilme yaşını 18'e indirince ben de aday oldum. Bize layık gördüğü görevden dolayı teşekkür ederim. Onun açtığı yolda yürüyoruz. Çoğu tepkiler olumluydu. Olumsuz olan tepkiler de yaşımdan dolayı oldu. Tanıyan vatandaş ve esnaf mutlu oldu. Tanımayanlar ise şaşırarak destek vereceklerini söyledi. Azalarım ise 40 yaş üzerinde, onların yaştan dolayı desteklerini alıp tecrübelerinden faydalanmak istiyorum” dedi.

“ENERJİMİ, MAHALLEME HİZMET EDEREK HARCAMAK İSTİYORUM”

Tüm Türkiye’de olduğu gibi mahallelerinde de neredeyse 7’den 70’e herkesin internet kullandığını belirten Baş; “Kimin ne isteği olursa onu sosyal medya hesaplarından direkt bana yazacak. Buna göre vatandaşın ayağına koşacağız. Yazılanları da cevaplarını da tüm vatandaşlarım görecek. Şeffaf olacağız. Devletimizin imkanları çok büyük, bizlere düşen sadece bu büyük olanakların vatandaşımızla buluşmasını sağlamaktır. Gerekirse kapı kapı dolaşarak tüm vatandaşlarımıza whatsapp hattımızı ve diğer sosyal medya takip sayfalarımızı bildireceğim. Bir genç olarak enerjimi, mahalleme hizmet ederek harcamak istiyorum. Doğduğumdan bu yana mahallemden hiç ayrılmadığım için mahallemin sorunlarını iyi biliyorum. Bu doğrultuda mahallemize en iyi hizmeti getirebilecek, mahallenin sorunlarını ortadan kaldıracak ve mahallemizde yaşayan büyüklerimizin, küçüklerimizin tamamının taleplerini ciddiye alarak, can kulağıyla dinleyerek, yerine getirmek için canla başla mücadele edeceğim” diye konuştu.

“DEĞERLİ BÜYÜKLERİMDEN VE KARDEŞLERİMDEN DESTEKLERİNİ İSTİYORUM”

Mahalle halkına da seslenen Muhtarı Adayı Baş; “Sizin içinizde yetişmiş genç bir kardeşiniz, evladınız olarak mahallemizin sorunlarını iyi bilen birisi olarak siz değerli büyüklerimden ve kardeşlerimden desteklerini istiyorum. Ben sizin evladınız olmaya, size hizmet etmeye, eksiklerinizi tamamlamaya talibim. Makam, mevki benim için önemli değil. Ben mahalleme ve mahallemi paylaştığım herkese hizmet etme aşkıyla doluyum. Beni desteklerseniz, söz veriyorum asla pişman olmayacaksınız” şeklinde konuştu.

GAMZE ŞAFAK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211