Çameli’ye yeni saat kulesi

Çameli Belediyesi tarafından çevre çalışmaları kapsamında ilçe meydanına yaptırılan ay-yıldız simgeli yeni saat kulesi ilçeye renk kattı.

Çameli’ye yeni saat kulesi

Çameli Belediyesi tarafından planlanan çevre düzenlemelerine bir yenisi daha eklendi. İlçe meydanına yapılması düşünülen saat kulesi için 5 tasarım değerlendirmeye alındı. Tasarımlar için düzenlenen anket sonucunda ay-yıldız figürlü saat kulesinin yapımına kara verildi. Mimar Pınar Öktem’in başında bulunduğu çalışma 4 günün sonunda tamamlandı. Saat kulesinde derece, tarih ve saatin gösterildiği kule yaklaşık 15 metre yüksekliğinde olduğu belirtildi. Montajı tamamlanan saat kulesinin aydınlatma ışıklarının düğmesine basılmasının ardından vatandaşlar ilçe meydanına akın etti. Görsel şöleni ile vatandaşların büyük ilgi ve beğenisini kazanan saat kulesinin yanına gelen vatandaşlar hatıra fotoğrafı çekmeyi ihmal etmedi.

“EN KALİTELİ ÜRÜNLERİ KULLANDIK"

Konu ile ilgili konuşan Belediye Başkanı Cengiz Arslan; “Belediyemizin yaptığı çalışmalar kapsamında, caddelerimizin yeni görüntüsüyle, ilçemizin yeni aydınlatma ışıklarıyla ve yeni ay yıldız simgeli saat kulesiyle ilçemize modern bir vizyon katılmıştır. Ayrıca cadde ve çevre aydınlatmalarında halkımıza layık en kaliteli ürünleri kullandık. Hemşerilerimiz, şehrimizin bu modern görüntüsünü hak etmektedir. Yapılan bütün yatırımlar tüm Çamelimize hayırlı olsun" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER