Çanakkale Zaferi, Türk milletinin diriliş destanıdır

Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle yayımladığı mesajında; “Türk milleti Çanakkale’de elde ettiği üstün başarısı ile tüm dünyaya, bağımsızlığı ve vatan toprağı söz konusu olduğunda, karşısında hiçbir gücün duramayacağı mesajını açık şekilde göstermiştir. Çanakkale Zaferi büyük Türk milletinin dirilişinin destanıdır” dedi.

Çanakkale Zaferi, Türk milletinin diriliş destanıdır

Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle yayımladığı mesajında; “Çanakkale Zaferi büyük Türk milletinin dirilişinin destanıdır” dedi.

Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle mesaj yayımladı. Başkan Keçeci, Türk ve dünya tarihine damga vurmuş en önemli olaylar arasında yer alan 18 Mart 1915 Çanakkale Zaferi'nin tarihte eşine az rastlanır bir kahramanlık destanı olduğunu vurguladı. Başkan Keçeci, “Türk milleti Çanakkale’de elde ettiği üstün başarısı ile tüm dünyaya, bağımsızlığı ve vatan toprağı söz konusu olduğunda, karşısında hiçbir gücün duramayacağı mesajını açık şekilde göstermiştir. Çanakkale Zaferi büyük Türk milletinin dirilişinin destanıdır. Muazzam bir azmin ve sarsılmaz bir kararlılığın timsali olan Çanakkale Zaferimizin 106’ncı yıl dönümünü kutlarken, bu uğurda canlarını vermiş şehitlerimizi saygıyla ve minnetle anıyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER