Canlı yayında pati izleri

Denizli Sanayiciler ve İş insanları Derneği Başkanı İbrahim Şenel, DRT ekranlarında yayınlanan ‘Güne Bakış’ programına konuk oldu. Canlı yayın sırasında aniden masanın üzerine çıkarak, yayına dahil olan Başkan Şenel’in kedisi,  izleyenleri gülümsetti.

Denizli Sanayiciler ve İş insanları Derneği (DESİAD) Başkanı İbrahim Şenel, DRT ekranlarında yayınlanan ve Cansu Karacık Yazıcı tarafından hazırlanıp sunulan ‘Güne Bakış’ programına konuk oldu. Başkan Şenel, BOTAŞ’ın sanayiciye günlük doğalgaz kullanımını yüzde 40 oranında azaltma talimatı hakkında açıklamalarda bulundu. Canlı yayın sırasında aniden masanın üzerine çıkan Başkan Şenel’in kedisi, yayına dahil oldu. Başkan Şenel, kedisini kucaklayıp yere indirirken; o anlar ise izleyenleri gülümsetti.

2016’DA DA BENZER OLAY YAŞANMIŞTI

DRT ekranlarından her sabah canlı olarak yayınlanan ‘Günaydın Denizli’ programında 2016 yılında da böyle bir olay yaşanmıştı. TV kanalının çevresinden hiç ayrılmayan 5-6 aylık bir sokak kedisi, bir fırsatını bulup, canlı yayın esnasında gizlice stüdyoya dalarak; program sunucusu Kudret Çelebioğlu’nun masasına sıçramıştı. Deneyimli televizyon sunucusu ise paniğe kapılmadan, daha doğrusu istifini dahi bozmadan programına devam etti ve canlı yayınlanan programını masasının üzerine çıkan davetsiz misafir bir kedi ile tamamlamıştı.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2022, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER