Çapar; “Gündemimiz çöken ekonomimizi kurtarmak olmalıdır”

İYİ Parti Gençlik Kolları Genel İdare Kurulu Üyesi, İYİ Parti Gençlik Kolları Ege Bölge Koordinatörü Av. Bayram Can Çapar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin iptal edilmesi üzerine yazılı basın açıklaması yaptı.

Çapar; “Gündemimiz çöken ekonomimizi kurtarmak olmalıdır”

İYİ Parti Gençlik Kolları Ege Bölge Koordinatörü Çapar, Atasözümüzdür, "yenilen pehlivan güreşe doymaz" hodri meydan! İstanbul'da Seçimlerin yenilenmesine karar verildi. Ankara'da hakimler varmış diyebilmeyi ne çok isterdim! Bağımlı bürokratlar ile askeri değil sivil darbe tesis edildi. Sandıkla gelen sandıkla gidemez denildi. Verilen karar hukuki olmadığı gibi demokratik de olmadığı ortadadır. Merhaba Yeni Türkiye! Biz, atamızın bize emanet ettiği Türkiye’yi yeniden muasır medeniyetler seviyesine çıkarmaya hazırız! Çiçekleri koparabilirsiniz ama baharın gelişini engelleyemezsiniz. Gençliğin hür iradesini engelleyemezsiniz. Bilinsin ki; Türk gençliği hak yemez, hakkını yedirmez! Bu nedenledir ki; Seçim sandığı milletimizin çeyiz sandığıdır. Oy Namustur! Namusuna sahip çıkan değerli kardeşlerimiz, Sizlere sesleniyoruz! Gündemimiz çöken ekonomimizi kurtarmak olması gerekirken, genç işsizliğe çözüm bulmak olması gerekirken, üretim, yaratıcılık ve yenilikçilik olması gerekirken, huzur, refah ve güven ortamı olması gerekirken, geleceğimizle oynanılmasına şaşırmadık!” dedi.

İYİ Parti Gençlik Kolları Ege Bölge Koordinatörü Av. Bayram Can Çapar, açıklamasında daha sonra şunları vurguladı.

“Bilgi ve Sevgimizi birlikte paylaştıkça çoğaltacağız. El birliği gönül birliği ile irademize vurulan darbeyi engelleyeceğiz. Bu yüzdendir ki, bağımsız hukuk devleti ve demokrasi mücadelesinde, vatan ve hürriyet hattının ileri yürüyüşü biz gençlerle olacak! Sizlere gelince, milletimizi bölmenize ve kutuplaştırmanıza izin vermeyeceğiz. Ötekileştirmenize izin vermeyeceğiz. Şimdi denetim ve hesap sorma zamanıdır. Milli irade şimdi tecelli edecek!”

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2019, 13:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER