Çardak güzelleşmeye devam ediyor

İlçe programları kapsamında Çardak İlçesi’ni ziyaret ederek hemşehrileriyle buluşan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çardak’ın her geçen gün daha da güzelleştiğini vurgulayarak, "Çardakımız dünden daha güzel, yarını bugünden daha güzel olsun" dedi.

Çardak güzelleşmeye devam ediyor

İlçe ziyaretlerini sürdüren Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan bir dizi program için Çardak İlçesi’ne gitti. Başkan Zolan’ın Çardak ilçe ziyaretine; Çardak Belediye Başkanı Hüsnü Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Nazif Korkmaz, belediye meclis üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ali Aydın, Seval Gebeş ve Ömer Faruk Özer ile beraberindekiler eşlik etti. Başkan Osman Zolan ziyaret kapsamında ilk olarak Çardak Belediyesi’ne konuk oldu. Başkan Osman Zolan’ı ağırlamaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını kaydeden Çardak Belediye Başkanı Hüsnü Yılmaz, Başkan Osman Zolan’a teşekkür ederek, “Bugüne kadar ilçemize vermiş olduğunuz desteklerden dolayı şahsım, ilçem ve arkadaşlarım adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi. 

"ÇARDAKIMIZ DÜNDEN DAHA GÜZEL"

Çardak’ın kendine has değerleri ve güzelliği olduğunu ifade eden Başkan Zolan ise, “Çardakımız şehrimizin giriş kapısı; üreten ve çalışkan insanların yaşadığı bir ilçemiz. Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar hem Büyükşehir Belediyesi hem de Çardak Belediyesi olarak Çardakımıza hizmet etmeye çalışıyoruz” diye konuştu. Çardak merkez ve tüm mahallelerine hiçbir ayrım yapmadan, vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda hizmet ettiklerini belirten Başkan Zolan, “Çardakımız dünden daha güzel inşallah yarını bugünden de güzel olsun. Vatandaşlarımızın taleplerini, ihtiyaçlarını hep beraber giderelim inşallah" dedi.

ESNAF ZİYARETİ YAPTI, VATANDAŞLARIN DERTLERİNİ DİNLEDİ

Başkan Zolan daha sonra meclis üyelerinin katılımıyla bir değerlendirme toplantısı yaptı. Çardak Kaymakamı Ökkeş Furkan Karakurt’u ziyaret eden Başkan Zolan, ilçe merkezinde vatandaşlarla buluştu. Çardak merkezde esnafı da ziyaret ederek hayırlı işler dileyen Başkan Zolan, bir süre esnafla sohbet edip, dertlerini dinledi, ilçedeki oda başkanlarıyla bir araya geldi. Başkan Zolan, program kapsamında AK Parti İlçe Teşkilatı ile de bir araya gelerek ana kademe, kadın, gençlik kolları yönetimleri ve mahalle başkanlarıyla buluştu. MHP İlçe Başkanı Ali Yaşar Karaüzüm ve yönetim kurulu üyelerini de ziyaret eden Başkan Zolan, mahalle muhtarlarının istek ve önerilerini dinledi. Başkan Zolan ayrıca ilçede görev yapan Büyükşehir Belediye personeli ile bir araya geldi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER