ÇELEBİOĞLU AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

ÇELEBİOĞLU AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

AK Parti Pamukkale Belediyesi Meclis Üyesi ve Denizli İşitme Engelliler Derneği Başkanı İbrahim ve eşi Meral Çelebioğlu’nun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nde İşaret Dili Tercümanı oğulları Ufuk Çelebioğlu ile işadamı Ayhan ve CemileBostancı’nın kızları İl Sağlık Müdürlüğü’nde Sosyal Çalışmacı  Betül Bostancı, mutluluğa yelken açtı.

AK Parti Pamukkale Belediyesi Meclis Üyesi ve Denizli İşitme Engelliler Derneği Başkanı İbrahim Çelebioğlu’nun Pamukkale Üniversitesi Tarih Bölümü mezunu ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nde İşaret Dili Tercümanı oğlu Ufuk Çelebioğlu ile Bostancı Ailesi’nin kızı Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü mezunu İl Sağlık Müdürlüğü’nde Sosyal Çalışmacı  Betül Bostancı, Denizli Twenty20 Düğün Salonu’nda rüya gibi bir törenle dünya evine girdi. 
Başkan İbrahim Çelebioğlu eşi Meral Çelebioğlu ile dünürleri Cemile-Ayhan Bostancı çifti, Betül ve Ufuk’un mutlu gününe tanıklık etmek isteyen konukları kapıda karşıladı ve davetlilere ‘Hoşgeldiniz’ dedi.
Genç çiftin düğün törenine; Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, MerkezefendiAK Parti İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Pamukkale Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Süleyman Gedik ve misafirler katıldı. DRT Denizli olarak Çelebioğlu ve Bostancı ailelerini kutluyor, Betül ile Ufuk’a Ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

OZAN KARPUZ  

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER