CERRAHİ AİLESİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

CERRAHİ AİLESİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi bir etkinliğe daha imza attı. Hastane yönetimi, geleneksel hale getirmeyi planladığı iftar yemeğinin ilkini gerçekleştirdi. Marla Restoran’da düzenlenen İftar yemeğine; Denizli Cerrahi Hastanesi Başhekim Yardımcısı İç Hastalıkları uzmanı Dr. Dündar Güngör, Denizli Bölgesi aile hekimleri, Cerrahi Hastanesi hekimleri, ebeler, idari personel ve aileleri katıldı.DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne açıklama yapan hastanenin Başhekim Yardımcısı Güngör, “Düzenlediğimiz iftar yemeğimize yaklaşık 350 kişi katıldı. Burada Denizli Bölgesi Aile hekimleri, hastanemizin hekimleri ve idari personel ve aileleri ile birlikteyiz. Biz Denizli Cerrahi Hastanesi olarak iftar yemeklerimizi geleneksel hale getirmeyi planlıyoruz.Çünkü bu iftar yemekleri aynı zamanda bir kaynaşma fırsatı da yaratıyor. Buda en başta hastalara hizmet açısından olumlu sonuçlar doğuruyor” dedi.

“ETKİNLİKLERİN DEVAM ETMESİNİ ARZU EDİYORUZ”
Özel Denizli Cerrahi Hastanesi İşletme Müdürü Hakan Şentürk, “Bu iftar yemeğinde hastanemizin hekimleri ve Denizli bölgesinin aile hekimleri, ebeler ve idari personel katıldı. Biz önümüzdeki yıllarda da bu etkinliklerin devam etmesini arzu ediyoruz” şeklinde konuştu.

“İLK KEZ DENİZLİ’DE HEKİMLERLE BERABER İFTAR YEMEĞİNE KATILDIM”
Cerrahi Hastanesi ailesine yeni katılan Göz Hekimi Dr. İbrahim Çıplak da etkinlik ile ilgili kısa bir açıklama yaptı. Dr. Çıplak; “Ben 1 aydır Denizli Cerrahi Hastanesi ile çalışıyorum. Ben ilk kez Denizli’de hekimlerle beraber bir toplantıya, iftar yemeğine katıldım. İyi ki böyle etkinlikler yapan bir hastanemiz var ben kendi adıma çok mutlu oldum. Bence bu etkinlikler geleneksel hale getirilmeli.Çünkü hekimleri birleştirecek bir şeyler lazım bu sebeple bu iftar yemeği çok güzel bir etkinlik oldu. Ben 8 yıldır Denizli’deyim ama tanımadığım hekim arkadaşlarım varmış ve bu yemek bir kaynaşma yemeği gibi de oldu” diye konuştu.

HATİCE DEMİR / ALPER PARLAK

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER