Cerrahi Hastanesi'nin acı günü

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Başhekimi, Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Ahmet Bacanlı hayatını kaybetti. 

Cerrahi Hastanesi'nin acı günü

Hastanenin Başhekimi Uzm. Dr. Ahmet Bacanlı 55 yaşında hayata gözlerini yumdu. Uzun yıllar Devlet Hastanesi'nde görev yapan ve sayısız hastaya şifa dağıtan, Denizli'nin sevilen hekimlerinden Uzm. Dr. Ahmet Bacanlı için Özel Denizli Cerrahi Hastanesi sosyal medya hesabından, "Hastanemizin Başhekimi, Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanımız, sayısız hastaya şifa dağıtmış canımızın canı, hocamız Uzm. Dr. Ahmet Bacanlı'yı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Kendisini her zaman gülen yüzü, yardımseverliği ve dostça sohbeti ile hatırlayacağız. Kendisine Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Tıp Dünyası'na, hastanemize ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Onu hiç unutmayacağız" denildi.

Başhekim Merhum Uzm. Dr. Ahmet Bacanlı pandemi önlemleri kapsamında hastane önünde gerçekleşen tören ile Hilal Camii’de kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2020, 15:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER