Cerrahi’den basın mensuplarına kişisel koruyucu ekipman desteği

Dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınıyla maske ve dezenfektan kullanımı önemli bir hal aldı. Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, hastaneye gelen hasta ve hasta yakınları dışında haber için görev başında olan basın mensuplarını da unutmayarak kişisel koruyucu ekipman kiti dağıttı.

Cerrahi’den basın mensuplarına kişisel koruyucu ekipman desteği

Dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınıyla maske ve dezenfektan kullanımı önemli bir hal aldı. Kendisini korona virüsten korumak isteyen herkes kişisel koruyucu ekipman için harekete geçti.

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, hastaneye gelen hasta ve hasta yakınları dışında haber için görev başında olan basın mensuplarını da unutmayarak kişisel koruyucu ekipman kiti dağıttı. Denizli’deki yerel basın için kişisel koruyucu ekipman kiti hazırlayan Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Kurumsal İletişim ve Pazarlama Birimi, basın mensuplarını kurumlarında ziyaret ederek kitleri teslim etti.

Teslim edilen kitlerin içerisine dezenfektan, maske, eldiven ve bone koyularak nasıl kullanılması gerektiğine dair de bilgiler verildi.

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Murat Çelik, “Hastane olarak başta personellerimiz, hastalarımız ve hasta yakınlarımızın sağlığını korumak en önemli görevimiz. Sadece personelimiz ve hastalarımız değil görevi başındaki basın mensuplarının da sağlığı bizler için çok önemli. Ülkemizin içinden geçtiği bu salgın sürecinde kamuoyunu bilgilendirme görevini gece gündüz demeden yürüten basın mensubu arkadaşlarımıza kişisel koruyucu ekipman desteği sağlıyoruz. Piyasada dezenfektan, maske ya da eldiven bulamayan tüm basın mensuplarına kapımız açık. Hiç çekinmeden Kurumsal İletişim ve Pazarlama Ekibi’mize ulaşarak bu süreçte ihtiyaçları olan maske ve dezenfektanları bizden temin edebilirler” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221