CERRAHİ'DEN ESNAFLARA BÜYÜK JEST

CERRAHİ'DEN ESNAFLARA BÜYÜK JEST

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi ile DenizliEsnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği arasında imzalanan protokol ile Denizliliesnaf ve sanatkarlar, büyük indirim fırsatı yakaladı.

2008 yılında kurulan Özel Denizli CerrahiHastanesi ile Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği arasında protokolimzalandı. Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde yapılan imzatörenine; Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Musa Çelikkol,Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Kurumsal Pazarlama Uzmanı Müge Tozak ve ÖzelDenizli Cerrahi Hastanesi Tasarım ve Pazarlama Uzmanı Murat Karakol katıldı.Törende konuşan Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Tasarım ve Pazarlama UzmanıMurat Karakol, “Denizli’de faaliyet gösteren büyük firmalara, derneklere veodalara büyük önem veriyoruz. Onlarla sürekli olarak iletişim halindeyiz.Birçok oda ile ve firma ile anlaşma yaptık. Bu kapsamda Denizli’nin en büyükbirliği ile de protokol imzaladık. Biz Özel Denizli Cerrahi Hastanesi olarakher zaman esnafımızın yanındayız. Hayırlı olsun” dedi.

ÇELİKKOL’DAN CERRAHİ’YE TEŞEKKÜR

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nin sunduğuimkandan memnun kaldığını bildiren Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları BirliğiBaşkanı Musa Çelikkol, “Bize sunulan bu hizmetten çok memnunum. Denizliliesnaflarımızın da memnun olacağına eminim. Çünkü Özel Denizli Cerrahi Hastanesihekimleri, kendi alanlarında uzmandır. Bize bu imkanı sunan Özel DenizliCerrahi Hastanesi’ne çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

PROTOKOL 1 YILLIK

Yapılan protokol Denizli Esnaf ve OdalarıBirliği'ne bağlı üyeleri kapsıyor. Denizli Esnaf ve Odaları Birliği'ne bağlıüyeler Özel Denizli Cerrahi Hastanesi'ne sağlık hizmeti almak içingittiklerinde; 1 yıl süreyle belirlenen hekim muayenelerinden, ameliyatlardan,tanı ve tetkiklerden büyük indirim sağlanacak.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER