Çetin; “Emekçiler için doğru reçete; Atatürkçü düşünce”

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Denizli Şube Başkanı Nihat Çetin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle yayımladığı mesajında; “Türk milletinin kendi özüne uygun, milli bilinç ile oluşan Atatürkçü Düşünce Sistemi; emekçilerimizin tüm sorunlarını çözmek konusunda da tek doğru reçetedir” dedi.

Çetin; “Emekçiler için doğru reçete; Atatürkçü düşünce”

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Denizli Şube Başkanı Nihat Çetin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

Başkan Çetin, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Siyasal iktidarın, yanlış politikaları altında ezilmeye artık ‘dur’ deme zamanı gelmiştir. Türk milletinin kendi özüne uygun, milli bilinç ile oluşan Atatürkçü Düşünce Sistemi; emekçilerimizin tüm sorunlarını çözmek konusunda da tek doğru reçetedir. Yolsuzluğa, yoksulluğa, faşizme, gericiliğe, bölücülüğe karşı, Atatürkçü düşünce sistemi ile direneceğiz. Hep birlikte, omuz omuza mücadele edeceğiz. Yaşanabilir, hakça düzeni, adaletli gelir dağılımını, insanı ve emeği yücelten bir sistemi; yani, Atatürk Türkiyesini hep birlikte inşa edeceğiz. Yaşasın 1 Mayıs, yaşasın demokrasi mücadelemiz ve yaşasın Atatürk devrimi” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER