Çetin; “O sene bu sene oldu herhalde…”

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, “Denizli şehrine verdiğimiz sözü tuttuk. O sene bu sene oldu herhalde. Bu başarıda emeği olan herkesten Allah razı olsun” dedi.

Çetin; “O sene bu sene oldu herhalde…”

Yeşil-siyahlıların Başkanı Ali Çetin, Gençlerbirliği karşılaşması sonrası kurmaylarıyla büyük sevinç yaşadı. “7 ay önce Denizli şehrine söz vermiştik. Dalga geçenler olmuştu” diyen Çetin, “Bu takım şampiyon olacak demiştim. Biz sözümüzü bu şehre tuttuk. Allah herkesten razı olsun. Yaklaşık 2 bin 500 taraftar Ankara’ya geldi. Futbolcularımıza çok teşekkür ediyoruz. Bilhassa kurmaylar… Gece gündüz hepimiz koştuk. Biz bu işi başardık” diye konuştuk.

“Herkes bize sahip çıktı”

Herkesin Denizlispor’a sahip çıktığını kaydeden Başkan Çetin, “Ne siyaset, ne çalışan hiçbir şey gözetmeden bu şehir bize sahip çıktı. Onlara layık olabildiysek ne mutlu… Bu bizim görevimizdi, yönetime geldiğimizde söz verdik. Şampiyon olacağız diye. Mahmut Başkan Bolu’dan sonra inandım diyordu. Balıkesir maçından sonra bu günlere inananlar vardı. Biz 20 hafta önce inanmıştık. Çalıştık, futbolcular elinden geleni yaptı. Yoku var ettik, küllerinden doğdu bu kulüp. Bir kuruş parasız emek emek bu hale geldik. Biz çalışacağız. Süper Lig’de halk bizi isterse, Denizlispor Türkiye’nin örnek kulübü olacak. Kendi kendine yetebilen bir kulüp olacağız. Bugün 5 Mayıs bir sene sonra bir daha bu konuyu konuşuruz inşallah” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER