Ceyda Bölünmez Çankırı’dan, Başkan Örki’ye ziyaret

AK Parti İzmir Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM İdare Amiri Ceyda Bölünmez Çankırı, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’yi makamında ziyaret etti.

Ceyda Bölünmez Çankırı’dan, Başkan Örki’ye ziyaret

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’yi, AK Parti İzmir Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM İdare Amiri Ceyda Bölünmez Çankırı ziyaret etti. Ziyarette; Çankırı’ya Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Yerel Yönetimler Başkanı İsmail Balaban, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, AK Parti Pamukkale Belediye Meclis üyeleri eşlik etti. Çankırı’nın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Örki, Pamukkale İlçesi ve belediye çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

“GELECEĞE YATIRIM NİTELİĞİNDE İŞLERE İMZA ATILMIŞ"

Pamukkale’nin sadece ülkemizin değil dünyanın gözde merkezlerinden biri olduğunu ifade edeN Çankırı, “Memleketimizin her bir köşesinin ayrı bir güzelliği var. Denizlimiz, Pamukkalemiz de kendine has güzelliği ile büyülüyor. Bu güzel ilçemize Pamukkale Belediyesi olarak yapmış olduğunuz hizmetleri yakından takip ediyoruz ve takdirle karşılıyoruz. Pamukkale’de hem turizme hem kültürel değerlere daha da katkı yaparak, geleceğe yatırım niteliğinde işlere imza atılmış. Sizlere, halkımız adına teşekkür ediyorum” diye konuştu. Başkan Örki, ziyaret sonunda günün anısına Çankırı’ya özel işlemeli tabak hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2021, 15:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER