CHP 2019 SEÇİM STARTINI VERDİ

CHP 2019 SEÇİM STARTINI VERDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Örgütü, 2019’da yapılacak yerel ve genel seçimleri ile Cumhurbaşkanlığı seçiminin startını verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanlığı önderliğinde Pamukkale ve Merkezefendi İlçe Yönetimleri’nin de katıldığı bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantının ana gündem maddesi seçim süreci oldu. Açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Ertemur, “Ülkemizin ve şehrimizin geleceğini yakından ilgilendiren önemli bir sürece gireceğiz. Cumhuriyetin kurucu değerleri, çocuklarımızın geleceği ve ülkemizin bağımsız bir hukuk devleti olarak yoluna devam edebilmesi adına bu süreç tarihi bir önem arz ediyor. Öncelikle Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne ve 19 ilçe belediyesinin tümüne talibiz, almalıyız ve alacağız. Bundan hiç şüphem yok. Ayrıca, genel seçim ve Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanmak için var gücümüzle mücadele edip, Denizli’de birinci parti olarak çıkacağız. Gelecek bizlerin elinde şekillenecek ve toplumun bizlerden beklentisi çok büyük” dedi.

“HALK İKTİDARINI KURACAĞIZ”
Geçtiğimiz hafta sonu genişletilmiş ilçe danışma kurullarının startının Acıpayam İlçesi’nde verildiğini ve bu çalışmaların her ilçede 2 ayda bir yapılacağını belirten Ertemur, “Geçtiğimiz günlerde daha önce il başkanlığı yapmış 10 kişilik bir heyetle bir araya geldik. Seçim sürecinde hepsinin sorumluluk alması ve saha çalışmalarında aktif yer alması hususunda mutabakata vardık. Cumhuriyet Halk Partililer olarak hepimiz elimizi değil, gövdemizi taşın altına koyacağız ve iktidarı harami düzeninden kurtarıp halk iktidarını kuracağız” diye konuştu. Toplantıda yapılacak çalışmaların ana teması belirlenirken, il ve ilçe yöneticilerinin süreçle ilgili görüş, düşünce ve tavsiyeleri değerlendirildi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER