CHP 97 yaşında

CHP Denizli Teşkilatı, partinin kuruluşunun 97’nci kuruluş yıl dönümü nedeniyle valilik önünde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sundu.

CHP Denizli Teşkilatı 97’nci kuruluş yıl dönümü nedeniyle valilik önündeki Atatürk Anıtı’na çelenk sundu. Korona virüs nedeniyle temsili katılımın sağlandığı törene; İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Denizli Milletvekili Haşim Teoman Sancar, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Pamukkale İlçe Başkanı Arda Arpacı, Merkezefendi İlçe Başkanı Ali Osman Horzum, Kadın Kolları İl Başkanı Ayşen Kocabay ve Gençlik Kolları İl Başkanı Tugay Odabaşıoğlu ile birlikte partililer katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından, Kadın Kolları İl Başkanı Ayşen Kocabay ve Gençlik Kolları İl Başkanı Tugay Odabaşıoğlu ile birlikte Atatürk Anıtı'na çelenk sunan Başkan Çavuşoğlu, “Bu gün 2 önemli günü birlikte kutluyoruz. 9 Eylül İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşu ve CHP’nin Kuruluş yıl dönümü. CHP, İçişleri Bakanlığı’na dilekçe verilerek değil, savaş meydanlarında kurulan bir partidir. Toplumun her alanıyla barışık, birlik ve beraberlik ortamını sağlayacak, ülkemizin tüm sorunlarını çözecek tek parti CHP'dir. İnşallah bir dahaki 9 Eylül'ü iktidar olarak kutlarız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2020, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER