CHP DENİZLİ İL TEŞKİLATI BABADAĞ İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

CHP DENİZLİ İL TEŞKİLATI BABADAĞ İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleri kapsamında, CHP Denizli İl Teşkilatı tarafından Babadağ İlçesi; Kelleci, Bakırlı ve Yeniköy Mahalleleri’ne ziyaret düzenlendi.

24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleri dolayısıyla CHP Denizli İl Teşkilatı Babadağ İlçesi Kelleci, Bakırlı ve Yeniköy Mahalleleri’ne ziyaret düzenledi.  Kahvehanelerde gerçekleştirilen ziyarete; CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı, CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Denizli Gençlik Kolları, partililer ve vatandaşlar katıldı. Ziyaret boyunca il teşkilatına Babadağ İlçe Başkanı Mehmet Altınöz eşlik etti.

“BİR KERE OLSUN BİZLERE GÜVENİN”
Vatandaşlara seçim vaatlerini aktaran ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce için oy isteyen CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba; “İnsanlar ile bir araya geliyoruz. Nutuk atmıyoruz, sohbet ediyoruz. Onları dinliyoruz, sorunları dinliyoruz, çözümlerimizi dile getiriyoruz. Seçim çalışmalarımız çok keyifli geçti bugüne kadar. Pazar günü sabah gidip oyumuzu kullanacağız. Akşam da sandıklarımıza sahip çıkacağız. Ben tüm hemşerilerime şunu söylemek istiyorum; gelin oyunuzu Millet İttifakı’ndan yana, Cumhuriyet Halk Partisi’nden, Muharrem İnce’den yana kullanın. Oylarınıza sahip çıkın. Hep birlikte bu ülkeyi ağız tadıyla yaşanabilecek bir seviyeye getirelim. Ondan sonra da refah, bolluk, huzur içerisinde mutlu bir şekilde yaşayalım.  Millet İttifakı’na, Cumhuriyet Halk Partisi’ne, Muharrem İnce’ye güvensinler. Bugüne kadar oy vermeyen tüm hemşerilerime diyorum ki; bir kere olsun bizlere inanın, güvenin. Bakın sonu çok güzel olacak” dedi.

“EYMEN İÇİN BAYRAĞIMIZIN DALGALANMASINI İSTİYORUM”
Ziyarette 3 yaşındaki Eymen Karabulut’u kucağına alan ve onunla ilgilenen CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı ise; “Eymen’in doğduğu günü biliyorum. İşte tam da Eymen için adalet, sevgi, mutluluk istiyoruz. Onun için Muharrem İnce’yi anlatmak istiyoruz. Partimizi ve Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce’yi anlatmak için geldik. Van’dan İzmir’e, Sinop’tan Antalya’ya; Türkiye’nin her yerinde artık huzur, mutluluk olsun ve evlatlarımızın yüzü gülsün istiyoruz. Malum ülkemiz çok zor günler yaşadı. Terör olaylarını yaşadık. Bir takım bozuk işler yapıldı. Ama artık her şey güzel olacak. Aydınlığa 25 Haziran sabahı birlikte uyanacağız. Hepimiz adalet, sevgi, huzur ve birlikte yaşamak istiyoruz. Asla aramıza nifak girsin istemiyoruz. Ben Eymen için bayrağımızın dalgalanmasını istiyorum. İstiklal Marşımızdan başka bir şey çalmasın istiyorum. Ben dinimizin ve tabi ki de Mustafa Kemal Atatürk’ün değişmemesini istiyorum. Sonuçta her şey çocuklarımız için” ifadelerini kullandı.

 

PINAR ÇANKAYA- OZAN AKAKÇA 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER